Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Szakácsnak tanulok. Csak legjobb barátnőm miatt jelentkeztem erre a szakmára, de már megbántam. Suliba szeretek járni, a gyakorlati helyemmel van probléma. Egyszerűen utálom. Sajnos a szüleim nem engedik hogy váltsak, a munkahely váltás meg nem lenne megoldás, mert ott is ugyan ugy utálnám. Valaki? Van valami ötletetek?

2015. ápr. 13. 15:26
 1/3 anonim válasza:

Márpedig szakmaváltás lenne a legjobb megoldás. Semmilyen szakmát, de ezt főleg nem lehet és nem is érdemes úgy csinálni, hogy nem szereted.

Vagy ha már nincs sok hátra, akkor elvégzed és utána keresel valamit, ami érdekel is.

2015. ápr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

csak tudod a szüleim nem engedik hogy szakmát váltsak

a munkahely váltást sem engedik és most ott tartunk hogy csalódtak bennem és 3n vagyok a rossz és gonosz gyerek...

2015. ápr. 15. 18:49
 3/3 anonim válasza:
Konkrétan mi nem tetszik a szakmában és a gyakorlati helyen? Hány éved van még hátra?
2015. ápr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!