Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a legfontosabb szó az...

Mi a legfontosabb szó az életetekben?

Figyelt kérdés

Ha egyetlen szót módotokban állna vissza üzenni a múltba saját magatoknak akkor mi lenne az, és mikorra küldenétek vissza?

Természetesen tudatában lennétek mekkora súllyal bír e kis üzenet és hogy saját magatoknak küldtétek.

Nem lehet másodpercre pontosan egy bizonyos pillanatra, hanem csak napra.


2015. ápr. 20. 22:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szotyi
2015. ápr. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
M.C.R. -visszaküldeném a 13-éves önmagamnak mert a zenéjükre túl későn találtam rá...pedig akkor nagy szükségem lett volna a segítségükre
2015. ápr. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz egyetlen szóba önteni, talán egy mondatban elférne. Ha nagyon tömöríteni akarom, akkor "bátorság", de ez sokfélét jelenthet, és nem hordozza azt, amit üzentem volna / üzennék.
2015. ápr. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Élj!"

Minden egyes napra, mikor nem tettem...

2015. ápr. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

hát a mai eszemmel ezt küldeném: "tanulj" 2007.05.15.-re

vagy "tudás", "programozás"


de az akkori eszemmel nem érteném :D szóval inkább mást küldenék...

talán ami jobb: "mosoly" "nevetés" "hiperaktívság" "meditáció"...


de az a baj akkori énem nem értené egyiket sem...akkor volt egy nagy fordulat az életemben, de lehet elég lenne későbbre küldeni...akkor viszont a "programozás" szót küldeném 2007.10.20.-ára...akkor ma sokkal nagyobb tudásom lehetne :)


22F

2015. ápr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A 2. válaszoló elég jó választ adott. Félreérthetetlen és pontosan tükrözi azt hogy "haver...kezd el hallgatni,tetszeni fog!". Bár nem valami életfordító. Elismerem hogy nekem sem lenne olyan üzenet ami ennél nagyobb súllyal bírna. De mindenképpen az irány jó.

Az olyan válaszok mint hogy élj! tanulj, nem hatásosak. Sokszor mondták hasonlókat az életemben úgy hogy komolyan vettem és megfogadtam mégsem volt semmi hatása az életemre. Ezek a szavak nem elég konkrétak, vagy úgy mond ennyiből nem igazán lehet érteni hogy hogyan is lehetne megvalósítani/mivel kéne többet tennem. Mintha csak annyit üzennék vissza hogy "Légy boldog" vagy "Érd el a céljaidat" nem mintha nem tettem volna eddig másképp gondolnám magamba... A programozás az esetben tökéletes, hogy ha tudod hogy mindenképpen ez lesz az életutad, ez az amit szeretsz csinálni és jó vagy benne.

2015. ápr. 21. 19:14
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak egy szóról volt szó, amit magamnak üzennék... Lehet, hogy te neked semmit sem jelent, de nekem tökéletesen hasznos lenne. Semmi más nem fontos az életben, csak az élet maga és, hogy éld! Talán, ha korábban ráébredek, most valahol egészen másképp tartanék és boldog is lehetnék.
2015. ápr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
harmónia
2015. ápr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

FC Barcelona.


Apámmal ellentétben anyum(!) focirajongóvolt, bár német focit nézett, de aztán jöttem én (pont a VB-n, épp a Brazilok, a kedvenc válogatott csapatom játszottak, ez jelent valamit. :D), és abbahagyta. Pedig milyen jó dolog a foci... kár, hogy nem olyan családban (anyum és én) nőttem fel, ahol már régóta szeretik a focit, akkor talán komolyabban vennének az osztálytársaim is, és nem hinnék azt, hogy csak Neymar miatt nézek focit, és hogy lány létemre fogalmam sincs a lesről... Azt hiszik, ha valaki nem ezer éve szurkol egy csapatnak, akkor az divatdrukker... ezek szerint ha lenne egy nővérem, akkor ő nem lenne tagja a családnak, csak mert később jött? Hülyeség.

Am bocsi, hogy kicsit eltértem a tárgytól.

2015. ápr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bocs, nem nővér, hanem hugi vagy öcsi. Csak angolul olvastam ezt eredetileg, és ott ugye "sister"-nek írták... :D Mindegy.
2015. ápr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!