Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek elsö zenének jo...

Szerintetek elsö zenének jo lett? A reflén lennék én!

2015. ápr. 21. 23:39
 1/10 2xSü ***** válasza:

Mondjuk már a múltkor sem nagyon jött be neked ez a véleménykérés… :-) Lásd: http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..


Viszont azt kell mondanom, ez legalább három fokkal jobb. A szöveg konzisztensebb, nincsenek olyan durva hibák benne, mint az előző kérdésed szövegében. Talán egy kicsit az enyhén romantikus-melankolikus vs. kemény csávó életérzés ellentmondásos számomra, de egyrészt ez értelmezhető is, másrészt a műfajtól sem idegen. A dallam, összhatás is egészen emészthető. A műfaj nagyon nem az enyém, de ezt félretéve elsőnek ez így elfogadható, sőt akár harmadiknak is. Kétségtelen, hogy lehet rajta csiszolni, szóval a tökéletestől még ez is kellően messze van, főleg hangminőségben – gondolom itt a technikai korlátok adottak, mint minden amatőr együttesnél, zenésznél –, de erre már inkább mondom azt, hogy ezzel lehet mit kezdeni, jó kiindulási alap lehet.

2015. ápr. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Eleve milyen szó az,'hogy "reflén"?"Rákerestem, ilyen szó nem létezik.

Amúgy sajnos nem tetszik.

2015. ápr. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:D
2015. ápr. 22. 01:35
 4/10 A kérdező kommentje:
Sok emberben az a baj a helyes írással van el foglalva nem azzal amit kérdeznek! Ez nem nyelvtanikérdések! komojan mondom ki kellene találni
2015. ápr. 22. 01:37
 5/10 A kérdező kommentje:
2xSü Köszönöm véleményed!
2015. ápr. 22. 01:38
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik...már maga a zene minősége is gyenge...alig lehet érteni hadar az énekes...a szöveg a videóban baromira nem találó, mert ilyen sebességnél így váltani a szöveget szerintem butaság...
2015. ápr. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van még mit dolgozni rajta. A helyesírás pedig mégiscsak fontos, ha már szöveget írtok és előadtok valamit. Az egyértelmű, hogy a technikai korlátok adottak, de ennél azért egy kisszobában is jobbat lehet csinálni. Minőségileg. Az effektet sem értem, teljesen felesleges. Ha anélkül nem megy, ne is kezdjetek bele. A szöveg egyébként nem rossz, a stílus sem. A refRén is elfogadható. A feliratozáshoz ne rakjatok egyelőre semmilyen animációt, úgy érthetőbb lenne.
2015. ápr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Én látom benned a tehetséget, de ez a zene neharagudj, de fos.

1000x jobban megbecsulnenek, ha más zenei stílust választanál, pont lesz@rn@k a helyesírásod :D

John Legend-All of me

aztán az Impossible is jól állna neked. Vagy Sam Smith számai.

Gyakorolj! Fejleszd a leg tökéletesebbre a hangod.

sok sikert

2015. ápr. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segíntséet.
2015. ápr. 23. 14:06
 10/10 anonim válasza:
Bocsi, de nekem sem tetszik...
2015. ápr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!