Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak ha azt érzem,...

Mit csináljak ha azt érzem, hogy nálam mindenki értékesebb, ennélfogva nincs értelme az életemnek?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 29. 11:12
 1/7 anonim válasza:
52%
hány éves vagy? nekem is volt ijen érzésem. és ha hiszed ha nem elkezdtem olvasni a bibliát és esküszöm hogy let értelme az életemnek, valahogy egyre jobban vágytam a bibliára hogy olvasam, a barátokal legyek és stb :)
2015. ápr. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Mi az hogy nálad mindenki értékesebb? Mi vagy te? Rabszolga?
2015. ápr. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos a munkahelyemen nap mint nap szembe kell néznem a megaláztatásokkal. Ezen a felületen nem áll módomban megadni mivel foglalkozom. Azt viszont ki merem jelenteni, hogy a porig aláznak. Ez mind semmi. Édesapámat lassan 3 hónapja elvesztettem és az ő hiányát semmi nem tudja pótolni, hatalmas az űr, a torkom összeszorul, a sírás fojtogat. Ez a másik oka, hogy most nem látom a jövőt kirajzolódni magam előtt.
2015. ápr. 29. 11:42
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem, ha ennyire rossz munkahelyed van, idővel meg kéne próbálnod váltani. Ha az emberek pozitívabban lennének veled, valószínűleg te is azzá válnál. De ha a munkahelyeden nem is tudod jól érezni magad, még utána megteheted. :)
2015. ápr. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kései Sirató ***** válasza:
54%

Először is hinned kell, hogy az életed jóra fordul. Édesapád elvesztése komoly lelki trauma, a gyász feldolgozásához idő kell, adj magadnak időt.

Lehet, hogy sokat fogsz még vele álmodni, róla gondolkodni, az emlékeidet nem veheti el senki.

Keresned kell egy másik munkahelyet, és légy kitartó, ha nem jön össze egyből, akkor se add fel!

Keress kapcsolatot, barátokkal, régi osztálytárssal, bárkivel.

És ha megtalálod az igazi szerelmet, valaki számára te leszel a legértékesebb a világon. Sok sikert!

2015. ápr. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsó hozzászólást. Ha egyszer rámosolyog valakire a szerencse, akkor onnantól kezdve felvirrad az új élet hajnala.
2015. ápr. 29. 17:42
 7/7 anonim válasza:
52%
Szexelj egyet.
2015. szept. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!