Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A számítógép, internet lehet...

A számítógép, internet lehet az oka, hogy ilyen lettem?

Figyelt kérdés

Már elég fiatalon, kb. 8-9 éves koromban elkezdtem számítógépezni, kezdetben csak játszottam, majd interneteztem és játszottam is. Nem nagyon éltem a való életben, csak elmentem iskolába meg haza, tanultam, aztán egyből gépeztem, ez ment egész általános iskolában. Közben interneten alakítottam ki csak kapcsolatokat, majd amikor már élőben is akartam, nem nagyon ment. Élőben csak nevetség tárgyává váltam maximum mindig, és mindenki lekoptatott kb. És most is ez van, teljesen magányos vagyok, nincs semmi életem. Egyáltalán nem megy az emberi kapcsolatok kialakítása, mert mindenki örül ha megszabadul tőlem, lekoptat. Törvényszerű már hogy ez fog történni minden embernél akivel barátkozni próbálok. A beszélgetés se nagyon megy élőben, írásban valahogy jobban.

A sok, és korán elkezdett számítógépezés miatt válhattam ilyenné, vagy valami más oka van?


2015. máj. 7. 20:55
 1/5 szántóvető ***** válasza:
a gép az oka.nem szocializálódtál mert nem jártál társaságba,ez a baj.
2015. máj. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És így 19 évesen lehet még tenni valamit ezzel vagy már el vagyok ásva szociális szempontból ezekután?
2015. máj. 7. 21:00
 3/5 szántóvető ***** válasza:
muszály változtatni,el kell járnod bulikba,koncira haverokkal stb,nem tom mi a divat manapság.csajok legyenek körülötted az a lényeg.vagy ott a disco bár elég alacsony az átlagéletkor.
2015. máj. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 15 évesen durvultam be nagyon...akkor kerültem gimnáziumba és csak játszottam a gépen, a logikám mentett csak meg a suliban a rossz jegyektől... új emberekkel nem igazán tudok kommunikálni rendesen, tartok tőlük mai napig, írásban pedig mai napig jobban ki tudom magam fejezni, úgy a valóéletbe a véleményem igen nehezen kivehető. Most vagyok 18 éves, pár barátnőm van akikkel elvagyok, de általában nálam az a maximum. Nem is nagyon ismerek senkit sem suliban csak az osztályomat, meg 1-2 személyt.
2015. máj. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, mindig lehet mindenen javítani. Pláne, hogy felismerted a problémát.


Szerintem egy jó kezdés lehet, ha az egyik internetes csoporttal szervezel "élő" élményeket. Társasjáték-estet, simán csoporttalálkozó bulit, kirándulást, bármit.

2015. jún. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!