Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti ha megnéztek egy mese...

Ti ha megnéztek egy mese sorozatot, amiért oda vagytok és vége lesz, és nincs se több sorozat se több film, akkor nem éreztek eszméletlen nagy ürességet magatokban? Mert én ezt érzem most. és gyerekként is ezt éreztem mindig ilyenkor. űrt.20f

Figyelt kérdés
és megállás nélkül kutatok akármi után ami vele kapcsolatos, képek, fanartok, fanfictionok, akármik....
2015. máj. 7. 22:51
 1/9 anonim válasza:
Csak egy picit.
2015. máj. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát mesesorozatnál nem éppen, de tényleg rengeteg sorozatnál amit néztem és vége lett éreztem ezt én is. De ez 1-2 hét alatt el is múlt.
2015. máj. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Direkt így van felépítve a dolog, hogy újra kezd nézni. :) Marketingpszichológia level 99. Ne pajzsolj, elmúlik!
2015. máj. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Agyament sorozatoknál érzem ezt,pl. való világ.
2015. máj. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jó, én aspergeres is vagyok,és mindent meg is veszek ami kapcsolódik a sorozathoz pl.... én nekem ez még rosszabb, mert ha vmire rákattanok az nálam nem múlik olyan könnyen...
2015. máj. 7. 22:56
 6/9 anonim válasza:
Sok sorozatnál igen, mivel becsatlakozott az életedbe mint egy új éj jó dolog, majd szép lassan véget ért, valamivel kevesebb lett neked ezzel. Kisebb űr marad utána.
2015. máj. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Velem ez egy jó könyv elolvasása után szokott lenni. Rohadtul sz*rr érzés :/
2015. máj. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Narutonak nem rég lett vége (Manga)...jó volt szép volt, tetszett...2x végig néztem animéből a szinkronost, a feliratosból meg a legjobb részeket 5-6x is...még megy az anime, új manga is jött, de pl amikor vége lett a Mangának akkor én azt úgy fogtam fel: "vége, szép volt, jó volt, vége"...


Nálam pl a Resident Evil játékok amik olyanok, hogy akár 20-30x is kijátszom őket...pl 4-et 20+-szor játszottam ki, 5-öt 10+-szor, 6-ot 1x, de újra kezdtem megint...mert maga a történet jó, érdekes...


Animékre visszatérve, Full Metal Alchemist-et már többször végig néztem, de még megfogom nézni párszor szerintem...mert nincs új, de a régi története elég jó...


és vannak még kedvenc animéim amiket megnézek néha...(anime-mese közötti különbséget most figyelmen kívül hagytam)

2015. máj. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez szokott lenni egy jó könyv, vagy anime befejezèsekor. Olyan remènyvesztett "nincs èrtelme az èletemnek" hangulat lesz hogy csak na.
2016. jún. 28. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!