Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha két külömböző...

Mit tegyek ha két külömböző énem van?

Figyelt kérdés
Az egyik imádja a feketét a bakancsokat a imádja a rokzenét általában nagy hangulat ingadozássokkal küzd de megértő viszont sokszor hoz rosz döntést. A másik pedig romantikus vidámab színes elegáns vallásos és logikusan gondolkodó...nem tudom mit tegyek hisz mindkettő én vagyok...

2015. máj. 8. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
szakits a rocker pasiddal, mer o vitt bele a rockersagba
2015. máj. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hasonló cipőben járok én is.Van egy olyan énem amelyik inkább fekete ruhákat hordana és emoként élne, magába fordulna,erzelmes. Aztán van egy másik énem aki mindig elegáns lenne és belsőleg is egy komoly ember aki ódzkodik minden gyerekes dologtól. Emellett még van egy énem aki színesebb egyéniség öltözködésben, emellett benne van a hülyeségekben és komolytalan. Hol az egyik hol a másik énem tör elő legtöbbször az utolsó, de a másik kettő is számtalanszor, bármikor, bárhol. ...hogy mit lehet tenni? Azt jó lenne tudni de sajnos erre én sem tudok válaszolni.

Egy sorstárs :D

2015. máj. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
KInövitek, komolyan... :)
2015. máj. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nincs rocker pasim...nem vihetett bele..
2015. máj. 16. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!