Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha nem tudom magam elfogadni,...

Ha nem tudom magam elfogadni, más még elfogadhat?

Figyelt kérdés

Akárhányszor elképzelem, hogy lehetne tökéletes életem, sosem jön össze.

Mindigis barna hajat szerettem volna barna szemekkel, ehelyett szőke van kék szemekkel. (Nem festhetem át, csak a világos szőke illik, próbáltam) A külsőm többi részével elégedett vagyok.

Továbbá nagyvárosban élni, hétköznapi munkát végezni (ez is megvan, pincérkedem), egyszobás albérletet és egy macskát.

Viszont a személyiségem nem olyan, mint szeretném. Vannak pontok, ami már megfelel, viszont még így sem az igazi.



Ha én nem tudom magam tökéletesen elfogadni, más még elfogadhat?


2015. máj. 10. 12:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
21L
2015. máj. 10. 12:31
 2/11 anonim válasza:
A személyiségeden változtathatsz.
2015. máj. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, nézz körül a világban! Nézd meg hogy a többi embernek milyen problémái vannak! Hamar rá jösz majd hogy milyen szerencsés vagy.
2015. máj. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Próbálom, de sajna túl sokat foglalkoztatnak olyan dolgok, amiknek nem kéne. (pénz, ruhák, mások élete...)
2015. máj. 10. 12:34
 5/11 Interferencia ***** válasza:
100%

A kérdésre válaszolva igen, bár egy idő után zavarni fogja, hogy te nem fogadod el magad.


"Mindigis barna hajat szerettem volna barna szemekkel, ehelyett szőke van kék szemekkel." De ilyen hülyeséget is csak itt olvasok...

2015. máj. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

ma 12:34

Vannak nekem is komoly problémáim, csak azt nem fogom ide kiírni.

2015. máj. 10. 12:35
 7/11 anonim ***** válasza:
Hajfesték, kontaktlencse, autoszuggesszió. Nem értem mi itt a gond.
2015. máj. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szerencséd van, hogy csaj vagy. Lassan úgyis megkörnyékez valami idősebb gazdag pasi. Mondj igent, máris lesz pénzed, jó helyen lakhatsz, ha szerencséd van még egy Audit is betol a popsid alá. Aztán ha megcsalnád, majd szólj!
2015. máj. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hát drága szerintem neked totálisan elmentek hazulról..

Ilyen hülyeségeken problémázni, te a totál tökéletességre hajtasz minden legyen 100%.

Ilyen nincs, mindig lesznek hibák amik nem fognak tetszeni magunkon.

Más el is fogad te akkor sem fogsz hinni neki és kételkedni fogsz benne.

Örülj annak amit elértél, és ha nem vagy egy bányarém akkor ne aggodalmaskodj.

2015. máj. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne olvass női magazinokat, mert csak meghülyítenek?
2015. máj. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!