Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi az oka annak, hogy már...

Mi az oka annak, hogy már több napja éjjel ugyanazt álmodom? A pasi tanárom mindig benne van az álmaimban, és az álmokban tudom, hogy szeretem őt, vagyis a történések között mndig arra gondolok az álomban, hogy mennyire szeretem.16/L

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 15:06
 1/1 dr.cuddy válasza:

Valószinűleg tudatalatti, pszichés folyamat. Szinte biztos vagyok benne, hogy tudományosan és okkult dolgokkal is próbálják megfejteni az ismétlődő álmokat.


Nekem volt többször is gyerekkoromban,hogy ugyanazt álmodtam. Valóban érdekes jelenség, kb vedd úgy, mint a deja vu-t. Nem érdemes nagy feneket keríteni neki, mert álmodban a tudatod alatt zajlik minden, amit ugyebár nem tudsz irányítani.

2010. febr. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!