Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan küzdjem le a gátlásossá...

Hogyan küzdjem le a gátlásosságomat egy gyógyfürdőben?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap gyógyfürdőbe megyek egy kis csoporttal de én azon stresszelek, hogy hogyan öltözzek át úgy, hogy ne lássanak meg a férfi öltözőben. Nem szeretem ha mások látnak meztelenül. Főleg azért nem, mert csupasz a péniszem. Azt nem tudom, hogy más hogyan csinálja, levetkőzik-e egyáltalán, mert leskelődni sem szoktam :)

2015. máj. 17. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezért nem fognak megkülönböztetni, avagy sértegetni. Nyugodtan vetkőzz le, hisz' elvégre fürdőben vagy.
2015. máj. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Vedd fel otthon a fürdőgatyát, és amúgyis szokott lenni öltöző az ilyen helyeken, ahol fel tudod venni fürdés után a száraz cuccot.
2015. máj. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha pedig csupasz a pénisz körül, akkor attól se tarts, ha kinevetnek (esetleg), mert a legtöbbünk borotválja. Nem fogsz kilógni a sorból.
2015. máj. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mostanában a borotváltság a divat (mármint a fanszőrzeté, a pénisz az jobb esetben csupasz), bár a nők vegyesen viszonyulnak hozzá. Férfiak pedig sehogy. Én jobban pironkodnék egy hatalmas "mikrofonfejjel", azt igénytelennek tartják. A csupaszt meg csigának. :) Ezért csak ollóval kell vágni. Szerintem nem kell aggódnod, nem fog nézni senki, és szokott lenni zárt öltöző is. (vagy a wc-ben is elintézheted a cserét)
2015. máj. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek a bátorító hozzászólásokat! Ennek megfelelően mindenkinek ment a zöld kezecske :) Végül is úgy döntöttem figyelembe véve az üzeneteiteket, hogy nem csinálok belőle ügyet, végül is ha jól belegondolok nincs takargatni valóm, teljesen rendben vagyok odalent leszámítva azt, hogy tényleg teljesen csupasz. Krémmel oldom meg egyébként a szőrtelenítést, mert ollóval már ért kisebb baleset. Na fél lógóval már tényleg ciki lenne öltözőben mások előtt :)
2015. máj. 18. 19:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Vedd fel otthon a fürdőgatyát és ennyi vagy menj el előtte wc-re ha ennyire zavar. De sok helyen külön vannak az öltöző fülkék.
2015. máj. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Voltaképpen miért szőrteleníted, ha pont azt tartod cikinek, hogy szőrtelen? (de ez biztos jobb mint vadgosni)
2015. máj. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jól teszed, hogy nem csinálsz belőle ügyet, hiszen az egész férfitársadalom is ezt várja el tőled. :)

(hogy ne csinálj ügyet sajnos még aggályosabb dolgokból se :/)

2015. máj. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazából nem az zavar, hogy szőrtelenítem, ha nem tenném akkor is zavarban lennék egyszerűen mert van bennem egy ilyen gátlásosság és kész. Azaz, hogy helyesbítsek csak volt bennem! Tegnap volt az a nap, amikor a fürdőhelyre mentünk és teljesen zavartalanul zajlott le minden, egyáltalán nem zavart, hogy bárki láthat, sőt még a zuhany alatt sem volt bennem olyan félelem, hogy bárki rámnyithat, ha meg úgy lett volna, akkor mi van? Mondjuk amikor kijöttem a vízből és felöltöztem senki nem volt az öltözőben. Sokat segített a megerősítés amit tőletek kaptam, köszi nagyon jó fejek vagytok!
2015. máj. 20. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!