Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érik sorozatos SORSCSAPÁ...

Miért érik sorozatos SORSCSAPÁSOK rendes, jóravaló embereket? Nem tudom megérteni.

Figyelt kérdés
Pár napja hallottam egy családi tragédia- sorozatot egy idős embertől, és napok óta a történet hatása alatt vagyok. Nem ezt érdemelte volna az élettől ez a dolgos, rendes, jólelkű ember. Hogy van ez?

2015. máj. 19. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azért van ez mert a jó emberek nem elég önérvényesítőek így a rosszak ki tudják használni őt és más munkájából sikeressé válnak.De persze a világ nem úgy működik hogy csak jó és rossz emberek vannak hanem mindenki vegyes és csak úgy nagyjából szinten lehet megbélyegezni valakit.
2015. máj. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az élet ilyen, ez van. Nincs sors, ami tekintettel lenne arra, hogy ki "jó", ki "rossz". Ezek túl lesarkított fogalmak egyébként is.

Minden összefüggésben van mindennel, csak mi túl kicsik vagyunk ahhoz, hogy átlássuk a folyamatot, így magában a végeredmény néha tényleg tűnhet érthetetlennek.

2015. máj. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem csak őket érik. Én rossz vagyok, engem is ér...
2021. nov. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!