Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek hány ember vágyhat...

Szerintetek hány ember vágyhat arra a szíve mélyén, hogy hollywood-i filmcsillag legyen?

Figyelt kérdés

2015. máj. 20. 12:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én! De én még Hollywoodot sem fogom látni élőben, mivel szinte ki sem megyek a városból ahol élek. Ja meg nincs tehetségem hozzá:) De jó lenne, ha sokan sztárolnának, kiváncsi lennék milyen. Eddig soha nem sztároltak, sőt se se szart senki. Pénzem sincs. De legalább van egy minimálbéres melóm, az is több mint a semmi.
2015. máj. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem. Semmilyen híresség sem szeretnék lenni.

Idegesítene, hogy minden lépésemet figyelik és mindenért elítélnek.

Így hétköznapi emberként sokkal jobban lehet élvezni az életet.

2015. máj. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Sok, de bőven nem mindenki.
2015. máj. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Velem eggyütt rengetegen.**
2015. máj. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Háát, arra hogy filmcsillag legyek nem, de hogy hasonló életem legyen arra igen XD
2015. máj. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Én nem a hírnévre vágyom, egyszerűen csak rettenetesen szeretnék színészkedni, méghozzá amerikai filmekben, mert az európaiakért nem vagyok oda...talán brit meg ausztrál filmek még izgatják a fantáziámat :)

De nekem a hangsúly a színjátszáson van.

2015. máj. 20. 18:31
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem titkolt vágyam, hogy felvegyenek a LAMDA-ra vagy a RADA-ra, esetleg a Bristol Old Vicbe :D Nem kimondottan a hírnév foglalkoztat, hanem, hogy kiélhessem a színészet iránti vágyamat (de szerintem nem lenne hozzá kellő tehetségem). Rengeteg sorozatot nézek, és mindig beleképzelem magam a karakterek helyébe, én hogyan formálnám stb, és mindig rájövök, hogy sajnos ez nem fog összejönni :'D
2015. máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Utolsó, dettó :D

Bár én szerény megítélésem szerint egész jó színésznő lennék. Vagyis nem is kimondottan én gondolom így, szűk baráti társaságban utánozni szoktam jellegzetes karaktereket, embereket, állítólag jól csinálom, mindig azt mondják, hogy színésznőnek születtem. Imádom csinálni :))

Csak sajnos nincs szép énekhangom (vagyis inkább borzalmas :D), szóval esélyem sincs, hogy felvegyenek színjátszóba, vagy ilyen jellegű oktatásban részesüljek...:((

2015. máj. 22. 18:31
 9/15 A kérdező kommentje:
*vagy arra, hogy ilyen jellegű oktatásban részesüljek
2015. máj. 22. 18:33
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem is mondták már ezt, amikor elmesélek valamit valakinek, sírva röhögnek rajtam, jól tudom előadni a dolgokat. De sajna nekem nincs szép énekhangom (pedig imádok énekelni:D), logopédus se ártana mert gyakran beleakadok a nyelvembe, s táncolni még annyira se vagyok képes, mint énekelni. :D De ettől függetlenül az én titkom marad ez a vágyam, és nem hinném, hogy ennyi év után múlni fog (idén 20 leszek:().
2015. máj. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!