Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg gusztustalan? 12/l

Tényleg gusztustalan? 12/l

Figyelt kérdés

Undorítóan hájasnak érzem magam, ahányszor tükörbenézek, elhànyom magam. Mérlegre nem állok, 166 cm magas 12 éves lány vagyok: itt egy kép: [link]



Elnézést a zöld aurámért! Őszinte véleményeket!



2015. máj. 24. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
szerintem jo vagy, a labadon egyaltalan nincs felesleg, a kis pocak pedig inkabb elony <3
2015. máj. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez egy jelmezbál előtt készült, azért van rajtam ez a ruha... -.-"
2015. máj. 24. 10:44
 3/9 anonim ***** válasza:
7%

"Undorítóan hájasnak érzem magam, ahányszor tükörbenézek, elhànyom magam."


Az megfordult-e már a fejedben, hogy két hányás között teszel is a probléma ellen valamit? Odafigyelsz mondjuk mit eszel, elkezdesz sportolni stb?

Szerintem tényleg van egy kis plusz, ami nem kimondottan jó ilyen fiatal korban sem. Nem nyafizni kell, hanem tenni a probléma megoldása érdekében. 12 évesen időd, mint a tenger.. :D

2015. máj. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
10%

A ruha fazonja nagyon előnytelen. Harang vagy A vonalú szoknya sokkal jobban állna.


Nem vagy gusztustalan. Ez a gusztustalan: [link]


Hogyha zavar az alakod, akkor kezdj el sportolni és kerüld az édességetet, nasikat. :)

2015. máj. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Hány kg vagy ezen a képen? Undorító nagyon nem vagy, sőt;)
2015. máj. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
79-83 kg korlul vagyok a kepen is meg most is
2015. máj. 24. 16:48
 7/9 darida ***** válasza:
52%
Nem udorító, der erősen túlsúlyos. Mindenképpen fogyni kellene, sport (futás) és kalóriabevitel csökkentés. Cukormegvonás.
2015. máj. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Futok 3 hónapja, de kilóban nem fogytam. Miért?
2015. máj. 25. 11:23
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

Azért mert a futástól izmosodsz is, és az izom sűrűsége nagyobb, mint a zsíré. Illetve lehet probléma van a táplálkozási szokásaiddal.


Töltsd le a sárga kapszula c. könyvet, olvasd el abban sok hasznos tanácsot fogsz találni arra, hogyan táplálkozz, hogyan eddz hatékonyan és a hatás nem fog elmaradni:

[link]

2015. máj. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!