Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gondoltál már arra hogy...

Gondoltál már arra hogy megszöksz otthonról és elmész valamerre kirándulni 2 hetet, aztán hazaállitsz?

Figyelt kérdés

vagy csak én lennék ilyen bevállalós : D

lenne merszed rá?


2010. febr. 26. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Ilyesmire soha nem vetemednék. De arra igen, hogy nem jövök vissza.
2010. febr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Pesze gondoltam ilyenre, de azért szerem a családom és nem tenném ki őken ilyennek meg tuti elkezdenének kerestetni rendőrségeggel ha meg levelet hagynék akk meg az utána lévő hetekig tartó veszekedés...áhhh

De olya volt már h leléptem pasimhoz vidékre úgy volt h csak 1 hétvége azt kb 2 hét lett belőle, mert mindig mondtam anyunak telóba h na még 1 nap meg még1...:D

2010. febr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltam rá, sőt már kb 4 hónapja tervezem!

Én a 18. szülinapomra tartogatom! Érettségi után úgyis ott van 1 hónap, amikor suliba se kell menni és az érettségi utómunkálataival sem kell foglalkoznom. Szóval akkor, csak így szülinapi meglepetésnek utazok Spanyolországba és sztem Afrikába is teszek egy kis kiruccanást, ha már olyan közel leszek! :D

ÉS ugye erre sok pénz kell, ezért kezdtem el 2 évvel előbb szervezni, így a most megtakarított pénzem és a nyári munkás pénzem mind arra megy. :D

Amiről csak a bátyám tud! Úgy döntöttem, csak akkor szólok anyuméknak a célomról, amikor már megvan rá az össz pénz.. :D

2010. febr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem. Nem tenném ki a családomat egy kiadós aggódásnak, idegeskedésnek.
2010. febr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem csinálnék ilyen hüly'séget.

Mégis miből akkarsz 2 hétig élni, mit ennél, hol fürdenél, mosnád a ruhád, szerinted mikor haza menél hogy fogadna a család....

2010. febr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
én már megcsináltam nem egyszer. nincs kihez tartoznom, akkor meg miért ne?
2010. febr. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyenre még nem gondoltam de olyanra igen hogy egyszer csak fogom magam és futok futok futok és az utcán alszok..:D
2010. febr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én benne lennék nem kéne 2x mondani :D
2010. febr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem 1x gondoltam erre... de én ugy ha elmek akk vissza nem jövök..
2010. febr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!