Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudok covert tölteni a...

Hogy tudok covert tölteni a youtubera?

Figyelt kérdés
Nah az a baj hogy bedugtam az USB-t rátöltöttem a gépemre amit énekeltem hangrögzítőn, (ez egy covernek készül) És akarok rá szöveget írni meg képet rakni, (ami a movie makerrel lenne kivitelezhető) de amikor a movie makerben a 'Zene kiválasztás'-ra kattintok, ugye bejönnek a zenéim.. De nincs közte a hangrögzítős. Lehet az a baj h másik fájlformátumba kell állítani hogy működjön a dolog, viszont ehhez kérném a segítségetek. Mert nem tudom hogy kell átállítani :I
2015. máj. 30. 17:24
 1/2 anonim válasza:

2 hiba lehetséges.

1. amikor ki akarod választani a zenét akkor van ott jobb alul, hogy milyen formátumban keressen és azt minden formátumra állítod.

2. rossz a formátum akkor át kell konvertálnod mp3 ba

letöltöd a WinRAR nevű programot

ha megvan akkor belerakod a zenédet és átnevezed, de csak a végén a formátumot mp3 ra vagy amire akarod. Ha ez megvan akkor meg tudod szerintem keresni, ha nem akkor privátba írj :)

2015. jún. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2015. jún. 19. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!