Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, ha mindenem...

Mit csináljak, ha mindenem megvan, mégis boldogtalannak, üresnek érzem magam?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy miért, de így érzem.

Mindent, amit szeretnék, szinte azonnal megkapom.

Korlátlanul költhetem a pénzt.

Nincsenek szabályok az életemben. Ha hajnalban jövök haza hétköznap, abból sincs baj.

Nem emlékszem, hogy bárki mondott volna nemet a kéréseimre.

Van egy barátom is, aki szinte tökéletes. Jól néz ki, stílusos, udvarias, kedves, ambiciózus, folyamatosan meglep és nagyon szeretem. Mégis megcsalom, pedig tudom, hogy szakítani nem akarok vele... De mindig elcsábulok 1-1 sráccal, akik csak külsőre vonzanak.


Néha tök jól érzem magam, mintha minden rendben lenne, aztán jön egy "hullám", bizonytalan leszek és boldogtalan, szinte kétségbeesek.

Nemrég lettem 17 éves, jövőre érettségizem. Már mindenkinek van elképzelése arról, hogy hová menjen, de nekem semmi. Ez is megrémít, mert félek, hogy itt ragadok...


2015. jún. 6. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
borderline személyiségzavarnak olvass utána sztem
2015. jún. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ne aggódj folyton mindenért, és jobb lesz minden! Az amit a barátoddal művelsz már szemtelenség! Ha szereted, akkor ellen kell hogy állj a kísértésnek. Én is sokszor voltam olyan helyzetbe, hogy ha nem állítom le magam, megcsalom azt a fiút, aki igazán szeret és, akit soha nem akarnék megbántani. Vedd könnyebben egy kicsit az életet és elvezd ;)
2015. jún. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elmondanám a véleményem, de félek, hogy elsírnád magad.
2015. jún. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!