Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ilyen? (lent)

Miért vagyok ilyen? (lent)

Figyelt kérdés

Kicsit hosszúra sikerült köszi ha végigolvasod és segítesz!

Én egy olyan fiú vagyok aki egyszerűen nem tud olyan dolgot megtenni egy lánnyal amire azt mondja hogy nem, például tegyünk fel egy hétvégi esetet.: Balatonon voltunk fürödni és vízibicikliztünk közbe ugráltunk be a vízbe, fiú haverom mondta h dobjam bele az egyik lányt. Ránéztem a lányra és ő azt mondta hogy ne dobjam bele, és én ezt nem is tettem meg ezért a haverom engem úgymond puhánynak nézett, ezután pedig belementünk a mély vízbe és én fogtam a kezemben a lányt mert nem tudott úszni,A haverom akkor is mondta hogy engedjem el hadd merüljön le egy kicsit a víz alá, de nekem nem volt hozzá szívem a lány közben csak azt mondta.: Nehogy elengedj, mert többet nem fogok benned bízni. Miért lehetek ilyen? Igaz az adott lányba nagyon szerelmes vagyok és ezt meg is mondtam neki azelőtti nap részegen. De szerintem ő le se sz-a-rta hogy mit érzek iránta. 15/F



2015. jún. 16. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen egy kedves teremtés vagy aki a helyett hogy menő legyen a fiuk körében normális marad ahoz akit szeret. Becsületes és normális vagy ennyi...nem sok ilyen fiú van!
2015. jún. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mert te egy normalis fiu vagy,kedves,akiben a lanyok meg fognak bizni es szeretni fognak,de sok lanynak pont ezert ne fogsz tetszeni mert nem vagy az a tipikus rossz fiu.


Zerka?

2015. jún. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen a válaszokat! :)
2015. jún. 16. 21:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jól csináltad! Így is kell!
2015. jún. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Neked nem mondták a szüleid hogy ne hagyd hogy a jóságod miatt basztassanak?Gondolom mondták,és te jó vagy és szót fogadsz.Te vagy az az ember akiben sokan fognak bízni.Ám sajnos ara is számítanod kell,hogy nem leszel annyira a lányok középpontjában,mint a bunkó fiúk.De ne változz meg ;) .
2015. jún. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ZoraChan válasza:
Szerintem ez teljesen jó dolog, legalább benned még meg van az az emberi törődés, ami a mostani fiúkban nincs. Ne változz meg, ne is gondolj rá. Lehet, hogy az említett lány pont nem, de sok lány ilyen fiút keres!
2015. jún. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem! :) Köszönöm szépen mindenkinek hogy egy kis lelket is öntöttetek belém!!!! :)
2015. jún. 19. 20:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!