Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meséltek érdekes sztorikat,...

Húsgombócka kérdése:

Meséltek érdekes sztorikat, történeteket, eseteket?

Figyelt kérdés
Vicces,ciki,fura stb....:-D
2015. jún. 18. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm ajánlására beregisztráltattam magam egy mlm hálózatépítő rendszerbe. Mivel érdekeltek a lehetőségek írtam egy érdeklődő e-mailt az egyik cégnek amivel le vannak szerződve. Azóta sem válaszoltak. Én pont fent voltam BP-n, amúgy vidéki vagyok, és nagyon ritkán járok ott. Na felhív ez az ismerősöm és közli, hogy őt felhívta a ennek az mlm cégnek a helyi vezetője, hogy én Budapesten bementem egyik üzletébe annak a cégnek, amiről írtam hogy e-mailba érdeklődtem, és ott leálltam ordítozni az eladóval valami ezzel kapcsolatos konfliktus miatt. Én ott teljes agyfagyás hogy mi a f*asz... A legröhejesebb hogy még nekem kellett ott a telefonba bizonygatnom az ismerősömnek, hogy rohadtul nem voltam semmi ilyen üzletbe és nem ordítoztam senkivel. A mai napig fogalmam sincs hogy ennek az egész kialakult szituációnak mik voltak a részletei...
2015. jún. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Doruss ***** válasza:

Van egy barátnőm, aki betegesen fél a kutyáktól, teljesen bepánikol, ha lát egyet. Felvetettük, hogy mi lenne, ha egyikünk kutyájára (aki szelíd) szájkosarat adnánk és megpróbálnánk őket összeismertetni. Kérdés: mégis mi rosszat tehetne akkor a kutya?

Barátnőm válasza: "Odajön és megrugdos."

2015. jún. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Barátnőmmel pár éve voltunk egy több napos fesztivál féleségen egy kisvárosban.Bp-iek vagyunk.

Amikor első nap hajnalban beestünk a szállasunkra kiderült,hogy mindketten menstrualunk,egyszerre jött meg.Az utazas előtt egyikünk se vett tampont.Mind ketten azt hittük lesz a másiknál :D

Estére megoldottuk a cikis kérdést pár zsepivel.Másnap reggel vettük észere,hogy szétáztattuk az ágyneműt..Mellesleg egy srác adta kölcsön legénylakását..

Egy picit sem volt ciki.Megprobáltuk kimosni szivaccsal..

Reggel 10 fele totál másnaposan elmentünk enni,meg venni betétet vagy tampont.Annyira kivoltunk az estétől,hogy fél órán keresztül nézegettük a betéteket és nem bírtuk eldönteni melyiket illetve egyáltalán tampont vagy betétet vegyünk ... mindenki nézett minket. :DD annyira kivoltunk,hogy felse fogtuk ,mit csinalunk.

Este kipihenten jót szakadtunk egymás balfa*zságán.

Pár hét múlva kiderült,hogy a srác nője észre vette a nyomainkat a lepedőn,nagyon féltékeny lett.Azt hitte megcsalta a srác.Szakítottak miattunk.

L/19

2015. nov. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!