Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan kuzdheto le ez a fajta...

Hogyan kuzdheto le ez a fajta "szegenylosseg"? Titeket erint?

Figyelt kérdés

Nem merek strandra menni, mert egyszeruen frusztral, hogy masok latnak bikiniben. Nem a testalkatom a baj, nem vagyok nagydarab / kover , igaz, vekony sem. ( 170 cm / 65kg, homokora alkat). Mind1, hogy egyreszes, vagy ketreszes furdoruhaban vagyok, idegesit, es borzaszto rosszul erzem magam tole. Senki nem erti ezt meg, es folyton ilyen programokkal zaklatnak, foleg hogy itt a nyar. Ilyenkor persze en vagyok a hibas, hogy elrontom a tobbiek programjat is, mert en nem akarok menni.

Hogy lehet ezt lekuzdeni?



2015. jún. 20. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

mindenki azzal szokott jönni, hogy ha szembenézel vele, és elkezdesz strandra járni akkor majd elmúlik...

ez egy baromság, én megértelek, nekem is van ilyesmi 'szégyenlősségem' (bár én fiú vagyok)

szerintem ha valaki nem érti meg, hogy ez neked kellemetlen érzés, akkor ő vagy nem egy igazi barát, vagy ha rokon akkor csak szimplán egy tuskó!

2015. jún. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

" szegenylosseg" helyett szegyenlosseg-et szerettem volna irni, csak nem sikerult. :)

1. valaszolonak : igazad van,bennem sem oldotta a feszultseget ez soha.

2015. jún. 21. 11:49
 3/4 anonim ***** válasza:

észre se vettem az 'elírást'

szóval szerintem ne aggódj emiatt, attól nem leszel kevesebb, hogy nem jársz strandra, nem veszítesz semmit,

csak egy társra van szükség aki hisz benned, aki megért, aki nem nyaggat vele, csak melletted van :)

2015. jún. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%

szerintem ne hagyd ki ezért a strandolást.

menj olyan helyre ahol viszonylag kevesen vannak.

2015. júl. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!