Mi állna nekem jól?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni,mert bejön nekem egy fiú és kevésnek tartom magam hozzá képest.Tudnátok segíteni nekem,hogy mit vegyek fel,hogy nézzek ki külsőre,mit tegyek hogy érdeklődjön irántam? Én 13/L.Ő 13/F.163 cm vagyok.Nagyon fehér,hosszú gesztenye barna hajam van.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2015. jún. 23. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem veszel fel semmit, az biztosan fel fogja kelteni az érdeklődését! Ha nem, akkor valami problémák vannak a fiúval :D
2015. jún. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Nagyon fehér, hosszú gesztenyebarna hajam van" XDDDDD okéé. Amm ne öltözködj hivalkodóan, pl. kivágott nadrág, és a hajad is szép simára fésüld le ne legyen göndör, se tupirozott. Ha bejössz neki úgyis észre veszed. De nálam ez pl. nagyon fontos az öltözködésnél amit irtam.
2015. jún. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én vagyok nagyon fehét.
2015. jún. 23. 12:12
 4/4 Noren1989 ***** válasza:
Kép?
2015. jún. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!