Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki mit szeret igazán, mik a...

Ki mit szeret igazán, mik a valódi értékek?

Figyelt kérdés
lyenekre gondolok: esőben sétálni (már ha utána befogadsz) :) gyalog menni a tescoba (mert ez egy életérzés) stb..
2010. márc. 2. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Én imádom a tavaszi viharokat este az ablakból bámulni, órákig képes vagyok elnézni.
2010. márc. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Imádom a nyári záporokat. Felfrissít.
2010. márc. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szalámis pizza.
2010. márc. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szeretem, mikor a kezdet és a vég találkozik! Ilyenkor sírok és nevetek is.. akármirol is legyen szó.. valami elmúlik és valami új kezdodik! Ez csak jó lehet, ha a hátad mogott tudod hagyni a múltat, ami sajnos nem olyan egyszeru..


Ja, egébként Quattro Formaggi pizza :)

2010. márc. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Á a quatro fromaggi nálam is viszi az összes pizzát :D Amúgy szeretek a viharban sétálni, vagy egyszerűen nézni, ülni és nézni a semmibe miközben zenét hallgatok, és nagyon szeretek kötöszködni a barátaimmal :)
2010. márc. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Imádom, ha a szél fújja a hajam (mellkasomig ér), imádom a napkeltéket és naplementéket. Szeretem ha egyik oldalon még viharfelhők vannak, a másik oldalon pedig már kisüt a nap. Szeretem az őszinte, nem felszínes embereket. (na az ilyen ritka, mint a fehér holló)

Szeretek az emberek lelkébe nézni, megérteni őket - persze ez elég nehéz. Szeretem a csendet, a nyugalmat és a sötétséget is.


19/F

2010. márc. 5. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szeretek szívből nevetni....
2010. márc. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szeretem, ha valakinek örömet okozhatok, ha fel tudom vidítani, ha jól érzi magát velem.

Szeretem az átbeszélt éjszakákat :)

Szeretek bolondozni a barátaimmal, jókat beszélgetni.

2010. márc. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szeretem, amikor be van borulva az ég, és mindenki olyan depis, én meg vigyorogva jövök haza.

Van amikor berakom az mp3-at, és el megyek sétálni egy erdőbe, d órákig, álltalában esőben.

Szeretem, amikor kalandokat élek át, főleg mikor veszélyesek.

Szeretek olyan emberekkel beszélgetni, akik szerelmesek. Mindig vigyorognak ha megfigyelitek.

Szeretem az olyan embereket, akik elnevetik magukat bármit, és akik szeretnek órákig ülni egy hintában, és történeteket találni ki.

Utálom, ha valaki tömegember.

2010. márc. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
napfelkelte
2010. ápr. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!