Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A zene változtat a személyiségen?

A zene változtat a személyiségen?

Figyelt kérdés

Enyém gyökeresen megváltozott ,,átestem a ló másik oldalára''mondhatjuk amióta rászoktam a Slipknot,Slayer,Kreator hallgatására.


Neked változtatott a zene az eredeti személyiségeden?


2010. márc. 3. 19:24
1 2
 1/16 anonim válasza:
82%
Ha nagyon tetszik a zene amit hallgatsz és azt szeretnéd kifejezni ruhákban akkor zenei stílus alapján fogsz öltözködni. Szóval szerintem igen:)
2010. márc. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Ha a szöveg tartósan baromságokkal mossa az agyadat, akkor nem ritka.
2010. márc. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem, az emberek soha nem változnak, csak próbálkoznak, de egy gyenge pillanatban mindig visszasüllyednek oda, amilyenek valójában. Pedig jó lenne.
2010. márc. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
25%
az ilyen zenék vadálattá teszik az embert..
2010. márc. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem a zenék arra jók, hogy az ember meg tudja találni a szépet benne, még akkor is, ha az elején furának tűnik. A személyiség egyébként az élet során nem sokat változik, az ízlés viszont rengeteget. Tehát lehet, hogy egyik nap még bejönnek neked a szőke lányok/fiúk, aztán hirtelen rájössz, hogy te tulajdonképpen a fekete hajúakért vagy oda, persze ettől még nem fogod gusztustalannak találni a szőkéket sem. A zenével is így van. Lehet, hogy éveken keresztül hallgattál Tarkant, és érdeklődtél a törökök kultúrája iránt, aztán megtetszett egy szám a Nickelbacktől, és emiatt inkább Kanada felé húz a szíved. Ettől függetlenül belül maradtál ugyanaz, a barátaidat, a vajas pirítóst, a szőkéket ugyanúgy szereted, és ha meghallod Tarkan egyik számát, nem hányod el magad, hanem esetleg csak elmosolyodsz azon, hogy mennyit változott... az ízlésed.

Talán most rögtön meg is cáfolnám magam, bár nem igazán változtatott a személyiségemen a zene, amit mostanában hallgatok, viszont olyan dolgokat hozott felszínre, amelyeket eddig nem szívesen osztottam meg másokkal. A zene segít megismerni önmagam, újabbnál újabb dolgokra tanít. Szóval, ha másfajta zenét hallgatok, akkor átveszek egy "állandó hangulatot", és annak megfelelően viselkedem.

2010. márc. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
20:40 amit mondtál, az talán téged jól jellemez, de pl engem miért kéne? Ellentétes a tapasztalataimmal, nagyon sok rossz szokást cseréltem már jóra, és önzőből lettem segítő a mindennapokban.
2010. márc. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Azt hiszem nekem erősebb a személyiségem így inkább ahhoz választok zenéket ami pedig nem passzol azt elutasítom, szóval engem nem tud megváltoztatni.
2010. márc. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
32%

23:34

Hidd el egy adott szituációban, ugyanúgy képes lennél visszasüllyedni az önző szintre.

2010. márc. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%
Ami nem azt jelenti, hogy visszaváltozol..:) Vagy azt jelenti, hogy bénázás van, és lesz még mint tanulni a kudarcaidból, vagy azt, hogy adott helyzetben a leghasználhatóbb módon reagáltál. Azért nem ugyanaz.
2010. márc. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
47%

megtaláltam azt amit mindig kerestem, minden zenében. ha hallgatom, eltudok merülni a saját világomban, oda mindig menekülhetek!

this is goa. *_*

2010. márc. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!