Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez nagyon furcsa 12 éves lány...

Ez nagyon furcsa 12 éves lány létemre?

Figyelt kérdés

Minden korombeli lány arra vágyik hogy legyen egy csomó barátnője akikkel mindenféle csajos dolgokról tud beszélgetni.

Én nekem is vannak barátnőim, de valamiért úgy érzem hogy jobb lenne ha egy fiú legjobb barátom lenne akivel tudnék őszintén beszélgetni és hülyülni.

Ez nagyon fura?

Miért érzek így?



2015. júl. 13. 19:19
1 2
 1/11 anonim válasza:

Miért pont fiú?

Te válogatod meg a barátaidat. Lehet most egy fiúbarátra lenne szükséged :D Hajrá :)

2015. júl. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura. Rengeteg lány jobban elvan a fiúkkal mint a lányokkal. Teljesen normális.
2015. júl. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1, Lehet:)

2, Lehet hogy én is ilyen vagyok. Mondjuk sosem voltam az a tipikus kislány típus, aki oda van a rózsaszínért, és legszívesebben hercegnővé válna:D

Én inkább hülyéskedni, viccelődni szeretek amit a lányokkal nem nagyon tudok mert a legtöbb nem ilyen, a fiúkkal meg valamiért jobban lehet hülyéskedni, szórakozni.

2015. júl. 13. 20:00
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
En sem vagyok az a nagyon kislanyos tipus, de: legjobb baratnom elment a fiukkal baratkozni es en bevallom nekem ez nem esett jol, mert megertem hneki fiukra van szuksege, de igy engem nagyon konnyen lepattintott.. Szoval vigyazz, hogy ezzel nehogy magadra haragitsd a baratnoidet!! 13/L
2015. júl. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj. Engem sok lány kifejezetten idegesít. A legjobb-barátom fiú, rengeteget vagyunk együtt. :D 19/L
2015. júl. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Nincs ezzel semmi baj.:)

Nekem nincs sok barátnőm,baratom de nem is kell,ha van par ember akikre számíthatsz. Ket legjobb baratom van egy lany es egy fiú. Ugyan olyan témákról is tudunk beszélgetni a fiúval,mint a lannyal-persze a menzesz meg nagyon intim dolgokról nem:D.

Es valoban igy van,hogy a fiúval hülyülünk allandoan de komolyan is tudunk beszélgetni,de a lánnyal is tudunk hülyéskedni de nem annyira mint a fiúval.

Szoval nincs semmi baj ezzel.

14/L

2015. júl. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

teljesen normális hogy ha azt gondolod h sok a lány akk fiú ismerős is kell...



12/f

2015. júl. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen kell neked egy fiú, semmi furcsa nincs ebben. Az hogy elég e neked egy baráti kapcsolat vagy többet akarsz az csak rajtad múlik és az igényeiden. Vannak lányok akik ilyenkor kezdenek el fiúzni.
2015. aug. 1. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Úgyanígy vagyok vele és nekem volt is egy ilyen fiúbarátom és sokkal nyíltabban tudtam vele beszélgetni és több mindent elmondtam(nekem is van csomó barinőm).Ez csak annyit jelent hogy a tudatalattid sokkal több %-a fiús :)
2015. aug. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2015. aug. 29. 08:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!