Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudnám a barátnőm viselke...

Hogy tudnám a barátnőm viselkedését elfogadni? Én egyáltalán nem ilyen vagyok!

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm folyton kavar fiúkkal, annak ellenére hogy még csak 17 éves és egyébként párkapcsolata sem volt. És ő ezt élvezi, én viszont körülbelül felfogni sem birom hogy hogy tud ilyen boldogan másnap tükörbe nézni, és a barátainak elmesélni. Általában csak fapofával hallgatom végig, aztán pedig otthon elgondolkodom/őrlődöm a hallottakon. Hogy tudám könnyebben feldolgozni az ilyet?

L/18


2015. júl. 18. 19:40
 1/5 anonim válasza:
Igazából azt sem értem a kérdésből hogy mi a bajod ezzel?
2015. júl. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Aham, kezdem kapizsgálni. Más az értékrendetek. Nincs ezzel igazából semmi gond, valahogy vagy el kell fogadnod, vagy a barátságotokat át kell értékelned szerintem.
2015. júl. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocs ha nem érthető :) Igen az értékrend, mondhatjuk úgy is :D De tényleg azt nem tudom hogy hogy lehet egy ilyet elfogadni... Én ezt khm... egyáltalán nem támogatnám
2015. júl. 18. 19:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdező a bnőd érvényesülni fog az életben,Te nem
2015. júl. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tudod, ne próbáld megerőszakolni az érzéseidet, és az értékrendedet, mert ez vagy Te. #1 voltam :)
2015. júl. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!