Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagy baj az ha 16 évesen II....

Nagy baj az ha 16 évesen II. Világháborús maketteket rakok össze?

Figyelt kérdés
Igazából nem nagyon merek lányokkal ismerkedni. 4 éves korom óta érdekelnek a II. Világháborús makettek (Repülők, Harckocsik, Katonák) (És nagyon értek a második Világháborúhoz.) Akkoriban még apukám rakta össze nekem a repülőket meg tankokat stb. (Ezek ilyen fröccsöntött műanyagból készült, ragasztható, festhető, és matricázható makettek) Már akkor szerettem őket nézegetni és persze óvatosan játszani velük. Később már egyedül raktam őket össze. Na hát én most attol féllek ha ismerkednék egy lánnyal és elmesélném neki hogy engem ez érdekel kiakadna. :( Hogy miért gondolom ezt? Hát elég sokan mondták. és van tapasztalatom is egynél aki valahogy így reagált... :(

2015. júl. 22. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem megfelelő lányokat fogsz ki. Teljesen normális, hogy az embereknek különböző érdeklődési körei vannak. Neked a II. vh és ez rendben is van!
2015. júl. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Szerintem ez egy nagyon érdekes hobbi és nincs vele semmi baj, az a lány aki emiatt kiakad, az nem is érdemel meg, nem tudja felfogni az eszméi értékét, és elfogadni sem, mindenkinek van valami hobbia valakinek ilyen valakinek olyan, de idővel mindenki megtalálja aki ezekkel és mindennel együtt elfogadja, de többsége lányoknak nem bukna ki szerintem :) 16L
2015. júl. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár én srác vagyok, de szerintem egyáltalán nem. Tök jó bulinak hangzik az egész.
2015. júl. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Abban az értelemben, amire gondolsz nem baj.

Ha el bújsz mögéjük, ha a párkapcsolatot helyettesíti, akkor baj. Maga a tevékenység érdekes, s tudom azt is, hogy egy makettépítő sokat tanul is. (Másoknak mondom: Nem úgy van az, hogy kivesszük a dobozból a fröccsöntött cuccot, összemaszatoljuk, ragasztjuk, aztán már csak porfogó lesz. Nem. Komolyan rá kell készülni, olvasni, tanulmányozni a témát, kort.)

Pénz kell hozzá bőven, s idő.

De jusson csajokra is. Ne hagyd, hogy megsebezzenek, s te se tedd velük. Keresd az igazit!

2015. júl. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. júl. 23. 07:06
 6/7 A kérdező kommentje:
4. Teljesen igazad van!
2015. júl. 23. 07:09
 7/7 anonim válasza:

Inkább tiszteletreméltó dolog, hogy ilyen hobbid van! Nem kell szégyellni. Ha egy lányt igazán érdekelsz, akkor ezen nem fog kiakadni. Az a lényeg, hogy azt csináldd szabadidődben, amit tényleg szeretsz. Én is imádom a 2. világháborús dolgokat, a repülőgépekért odavagyok, a lányok többségével ellentétben. (Sőt, én örülnék neki, ha egy ilyen barátom lehetne, mint te!)

Csak ne változz meg senki kedvéért, mert komolyan, nagyon jó dolog, ha valaki ennyire szeret valamit, és a te hobbid ráadásul még iszonyat érdekes is...legalábbis nekem. :) 14/L

2017. aug. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!