Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a véleményetek rólam?

Mi a véleményetek rólam?

Figyelt kérdés

Kedvenc színem: kék

Nem szeretem a.rózsaszínt

Szeretem az autókat,motorokat ,(a szoba tele van ilyen poszterekkel stb.)repülőket, helikoptereket,nagyából mindent ami fiús! 11/L


A válaszokat előre is köszönöm !



2015. júl. 23. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
nem vagy átlagos :)
2015. júl. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm és az szerinted baj?
2015. júl. 23. 17:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Különleges vagy de még változni fogsz..
2015. júl. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2015. júl. 23. 17:39
 5/10 Gyémántlány ***** válasza:
58%

Ez alapján? Semmi.

Ha a sztereotípiákra, és az általánosításra hallgatnék, azt mondanám, "fiús" vagy, de szerintem egyáltalán nem vagy az.

Ki mondja meg, hogy a kék fiús szín? Ez egy ordas baromság. Egy szín nem lehet "fiús" vagy "lányos" egy szín az csak egy szín. A rózsaszín sem lányos. Csak mert ebben az eltévelyedett, feje tetejére állt társadalomban az idióta emberek meghatározták, hogy melyik szín melyik nemet képviseli, ez semmi ténylegeset nem jelent. Arra a kérdésre, hogy miért fiús a kék, nincs válasz. Egyszerűen nem tudod megindokolni, hogy egy színben mi lehet fiús. Ilyen nincs.

Az autós-motoros dolog férfiakhoz kapcsolása is egy egyszerű sztereotípia. A sztereotípiáknak sokszor nincs is valóság-alapjuk, egyszerűen csak kialakulnak. Jobb nem is foglalkozni velük.

Hogy mi a véleményem rólad? Egy olyan leányzó vagy, aki szereti a kék színt, nem szereti a rózsaszínt, és érdeklik az autók.

Mindez nem számít, mert ha tapintatos vagy, jó szándékú, és nem rabolsz ki védtelen öregasszonyokat a buszon, akkor senkinek semmi gondja nem lehet veled. Ha viszont gyengébbeket bántalmazol, és kigúnyolod a kisebbeket, akkor kedvenc színtől függetlenül nem leszel szimpatikus. Ez így működik.

2015. júl. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. júl. 25. 18:15
 7/10 anonim válasza:
Ugyanolyan vagy mint én. Csak én még a fiúkkal lógok egyfolytában, verekedek a fiú tesómmal, és amikor biciklivel elestem, felszakadt a térdem, szinte semmit nem éreztem. Fura volt, csak meg ijedtem, mert annyira vérzett... Óvodás koromban meg fiúnak öltöztem :'D
2015. aug. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Oh sokat fogsz még változni kb olyan 16-17 éves korodig
2015. dec. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. dec. 18. 13:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezzel semmi baj!
2018. márc. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!