Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha csak egyet kívánhatnál az...

Ha csak egyet kívánhatnál az Aranyhaltól, mi lenne az?

Figyelt kérdés
gondold ál:) értelmes válaszokat várok (plusz kort, ha gondolod)
2010. márc. 6. 22:26
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
58%
hogy most azonnal a szerelmem itt legyen mellettem és többet nem hagyhat itt ilyen messze
2010. márc. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
50%
Egy dzsinn, akitől bármennyit kívánhatnék :)))
2010. márc. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
50%
telhetetlen:DD
2010. márc. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
69%

Mit kívánnék egy aranyhaltól?

Elgondolkoznék azon, mi lenne, ha olyat kívánnék, amely miatt én vagy családom hatalomhoz vagy vagyonhoz jutnánk. Én ismerve magamat még nem, de a többi családtagom teljesen kész lenne, nem bírná el a felelősséget. Ezzel csak rosszabbá tettem a világot.

Ha azt kívánom, hogy szűnjön meg az éhezés, és legyen bőség, a kapzsiság attól nem szűnne meg, és az emberek újra és újra csak zsákmányolnának. Ezzel csak rosszabbá tettem a világot.

Ha azt kívánnám, hogy szűnjenek meg az érzelmek, vagy maga az emberi gonoszság, akkor azzal magát az embert is tönkretenném. Érzelmek nélkül nem lenne motiváció, rossz érzelmek nélkül pedig nem tudnánk értékelni a jót. Ezzel csak rosszabbá tenném a világot.


Ha kívánhatnék egyet az Aranyhaltól, akkor azt kívánnám, hogy valahol, valakinek, aki megérdemli, aki rászorul, aki vágyik rá, aki nemes és tiszta lelkű, teljesüljön egy kívánsága. Az ilyen apró kívánságok miatt lenne a világ jobb hely.

2010. márc. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:

utolsónak: ez nagyon szép volt:)

én am biztos vagyok benne hogy valami hülyeséget kívánnék, és később egész életemben azon bánkódnék hogy miért nem kívántam valami olyat aminek értelme van.

2010. márc. 6. 23:04
 6/51 anonim ***** válasza:
54%
Lehet hogy ez most hülyén fog hangzani, de én azt kívánnám, hogy valaki rászorulónak, aki megérdemli olyan élete legyen mint nekem. Tökéletesnek látom az életem. 15/l
2010. márc. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
87%
műtés, heg meg minden nélkül varázsolja újjá a szívem!
2010. márc. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, hogy közhelynek hangzik, de pénzt. Valóra válthatnám álmaimat, és segíthetnék sok embernek.
2010. márc. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
50%
az hogy legyen még 100 kívánságom.
2010. márc. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
77%
Legyen boldog minden ember.
2010. márc. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!