Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más is idegenkedik egykori...

Más is idegenkedik egykori önmagától?

Figyelt kérdés
Ha beleolvasok a 16 éves kori (tíz évvel ezelőtti) naplómba, mintha nem is én lennék. Nem azért, mert annyit változott volna a személyiségem, egyszerűen csak... nem tudom, miért, de nem tetszik az, amit olvasok.

2015. aug. 6. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ez természetes. Az idő elteltével mindenki csak mosolyog gyerekkori önmagán. :)
2015. aug. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, honnan nézem a dolgot. Vannak olyan dolgok, amiket szívem szerint elfelejtenék, hogy valaha olyan is voltam, de más dolgok viszont kifejezetten hiányoznak a régi énemből. Bár én pár év alatt teljesen megváltoztam, ami a személyiségemet illeti.
2015. aug. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Abszolút igen.:D Mondjuk én még csak 17 vagyok, szóval esélyes, hogy később hasonlóképp fogok visszatekinteni a mostani énemre, de talán már közelebb állok a majdani 24 éves önmagamhoz, mint az egykori 10 éveshez.
2015. aug. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!