Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek hogy ne legyen...

Mit tegyek hogy ne legyen ennyire rossz?

Figyelt kérdés
A szüleimmel kiköltöztünk Németországba a jobb életért, mert otthon nagyon rossz helyzetben voltunk...nem volt pénzünk...muszáj volt ezt a döntést hozni, és kijöttünk ide. Két hónapja vagyunk itt, és a szüleim már megszokták de én egyszerűen nem tudom. Minden nap sírok...nem tudom mitévő legyek hogy megszokjam itt...hiányzanak az otthoni barátaim es családom..minden hiányzik...Szeptemberben iskolába fogok indulni, pedig csak alapszinten tudok németül...nagyon félek hogy ki fognak közösíteni. Szerintetek mit tegyek, hogy ne legyen minden nap ilyen rossz kedvem és ne féljek ennyire mindentől? Köszönöm a jó válaszokat, a roszakra és a sok kritikára viszont nincs szükségem. 14L
2015. aug. 16. 11:12
 1/3 anonim válasza:
Ne félj egy idővel hozzászoksz. Hatalmas ez a változás és viszonylag fiatal vagy hozzá, de ilyen szempontból könnyebben is fogsz beilleszkedni, alkalmazkodni. Németül pikk pakk megtanulsz hidd el. Kicsit próbáld meg úgy felfogni hogy ott a remény és a lehetőség arra hogy jobb életetek legyen. Te perfekt fogsz beszélni németül és magyarul is, a gyerekeid már megkaphatják a német állampolgárságot és soha többet nem lesznek pénzügyi gondjaitok. Legalábbis olyanok nem mint itthon. Barátaid ott is lesznek. Ne várd el magadtól hogy ilyen hamar elfogadd az egészet. Én 3 hónapot töltöttem külföldön csak a munka miatt de én is sírtam mindennap pedig 19 voltam. Nehéz ez még a szüleidnek is. Neten tudsz kapcsolatot tartani, légy erős és hidd el családdal sokkal könnyebb lesz. Kitartás!!!! Jobb lesz minden :)
2015. aug. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a valaszod...kicsit megnyugtattal...kedves vagy ❤ :)
2015. aug. 17. 12:55
 3/3 anonim válasza:
szivesen :)
2015. szept. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!