Aries Lau kérdése:

Mi a hangszínem?

Figyelt kérdés
Nagyon kíváncsi vagyok, mert bár mondták, hogy alt, de milyen alt? Lehet valahogyan magasítani a hangszínt? Szeretnék szinfónikus metált énekelni, mint pl. Within Temptation, Epica, Evanescence (Sharon den Adel, Simone Simons, Amy Lee), de iyen mélyen nem tudok :/ Itt a videó: [link]

2015. aug. 20. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:

KÉK!(Tudom, hogy haszontalan válasz, de viccesnek tartottam)

Egyébként elég rossz a minősége a videónak, kíváncsi vagyok, hogy tud-e bárki értelmeset mondani. Meg most akkor a magasakkal, vagy a mélyekkel van baj? Mert az elején még magasítani akarod a hangodat, aztán azt mondod, a mélyek nem jönnek ki.

2015. aug. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értettem, hogy túl mély, és ezzel a méllyel nemm tudok olyan magasat.
2015. aug. 21. 00:51
 3/4 anonim válasza:
Biztos hogy nem vagy alt. Mezzoszopran vagy sztem, szoval nyugodtan enekelj ilyeneket HANGKEPZESsel egybekotve, a hangterjedelmet felfele mindig lehet boviteni. Remelem ez azota mar kiderult :)
2017. nov. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Énekelj Lacuna Coil-t. Hasonló stílus, alt énekesnővel.

Látom, hogy már régi a kérdés, de azért válaszoltam :-)

2017. dec. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!