Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tudnátok 1 jó okot hogy miért...

Tudnátok 1 jó okot hogy miért ne tegyem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a magánéletem egy totális csőd. Megvan mindenem, kivéve 1 dolgot amire a legjobban vágyok még pedig szeressenek. Az eddigi kapcsolataim csúfos kudarccal végződtek, normális nő pedig szóba sem áll velem. Hiába próbálok közeledni, egyszerűen csak végignéznek rajtam. Én egy teljesen átlagos srác vagyok, mindenki azt mondja hogy rendben vagyok, de maximum csak "barátként" tud rám nézni. Nincsenek nagy igényeim, de az a helyzet hogy én már belefáradtam ebbe és úgy érzem már nem tudom folytatni. Sajnos már csak munkából és alvásból áll az életem, ha pedig kimozdulok valahova mindenki csak egy szellemként tekint rám, úgyhogy eldöntöttem vége, ennyi volt.....
2015. aug. 21. 21:54
1 2
 1/11 anonim válasza:
Üdv a klubban :/
2015. aug. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Jázi :) ***** válasza:
93%
Minden történik valamiért. Most így érzed de lehet holnap meg megismersz valakit. Soha nem tudni mit hoz a holnap!?
2015. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 szaszaa11 válasza:
92%
Hasonló helyzetben vagyok. Miért ne tedd? Találj mást ami boldoggá tesz, mint én. Nekem ez a zene (nem hallgatás hanem írás hangszeren játszás illetve bandaban zenélek)persze ehhez nem mindenkinek van meg a tehetsége. De biztos van valami amiben oromodet leled es amiert erdemes elni. Ha nincs akkor találj vmit :)
2015. aug. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Nem sajnos,de talán egyet,amiért még én is csinálom az életemet.A Családom miatt kizárólag,Tesóm,Anyukám,Nagymamám miatt csinálom kizárólag,hogy nekik jobb legyen az életük,az ő életüket próbálom jobbá tenni,az enyém már úgy is sz*r...

Én is rájuk tettem fel kizárólag már mindent,értük élek még.Nekik jobb legyen valaha...

Ezt tudom mondani neked kizárólag.

24/F

2015. aug. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, én is sokáig voltam ebben a helyzetben aztán olyan barátok jöttek egyik napról a másikra, amilyenekre az adott helyzetben szükségem volt, akik felnyitották a szemem. Aztán mással kezdtem el foglalkozni, igaz hogy a magán életem jelenleg sem fényes, de van más ami boldoggá tesz. Nyilván hiányzik egy olyan férfi az életemből/mellőlem, akivel komolyan tudunk tervezni, de 24 éves vagyok, és nem gondolom hogy sokat vesztettem. Majd egyszer eljön az ideje.


Meg a te időd is eljön, nem kell feladni, meg kilátástalannak látni a dolgokat.


Ne küzdj túl erősen! A legjobb dolgok váratlanul történnek. Mindennek oka van, ami történik velünk! :)

2015. aug. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
menj el a morrisons2-be igyál amennyi belédfér
2015. aug. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy kis biztatót. Régebb én is ilyen voltam, és oda kerültem, hogy csodálkoztam mikor megtörtént és újra reményt adott. De azóta se semmi barátom. Szóval ha úgy érzed és szeretnéd, öld ki belőled ezt az érzést és fordítsd másra azt az időt.
2015. aug. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a tökéletes ok: nagy valószínűséggel, ennél márcsak jobbra fordulhat az életed, várd izgalommal, légy izgatott hogy vajon mikor következik be.. sosem tudhatod:D
2015. aug. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak szedd össze magad, lény férfi!


Nem veled van a baj, egyszerűen még nem találkoztál azzal, akivel összeillenél. Ez szerencsén múlik. Részben.

Hidd el mások is látják ezt rajtad. Nem túl vonzó egy nő számára, ha az illető bizonytalan, érzelmileg labilis, és nyafog.


Mondd azt magadnak, hogy elég. És nem az életből. Hanem a rinyálásból. Felejtsd el a rossz dolgokat, azért, hogy később jók várjanak rád!


Sok sikert!

2015. aug. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!