Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kontrázz rá! Van nagyobb szívás?

Kontrázz rá! Van nagyobb szívás?

Figyelt kérdés

Múlt pénteken a párom három év kapcsolat után összejött a legjobb barátnőmmel, persze nem tőlük tudtam meg. Azóta itthon ülök, nem eszem, nem alszom. Jövő héten kisérettségi, tételem még nincs, tanulni sem tanultam. Az OKTV harmadik fordulójáról 2 ponttal lecsúsztam, így lehet, hogy nem vesznek fel arra az egyetemre, ahova legjobban akartam menni. Nagyanyám azt mondja, megérdemlem (a szakítást, holott semmi előjel nélkül egyik napról a másikra történt), és hogy ki fognak rúgni a suliból emiatt a hét hiányzás miatt, nagyapám azt mondja nem vagyok őszinte, amiért nem vele akarom megbeszélni a problémáim, teljesen rám szálltak, naponta felhívnak 5-6szor cseszegetés jelleggel (és nem a kedves fajtából). Anyám tegnap jött vissza egy egy hónapos külföldi útról a pasijával, le se szarta mi van velem, elhúzott aludni, mert ő fáradt, ma meg sírt nekem, hogy ő tudja hogy nagyon fáj nekem, de neki sem mindig jó, mert haza kellett jönnie, és ilyen rossz, mert most pár napig nem látja a pasiját, és erről hallgattam, ahogy sír konkréten, egy órát. Aztán jön, hogy majd a jóga megoldja úgyis.

Apám el van tűnve, mert minden létező banknak tartozik 2-3 millióval, akik persze rajtunk keresik.


Te mitől szívsz most?


2010. márc. 11. 13:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én otthagytam a barátnőmet úgy egy éve, de pár hónapra rá rájöttem, hogy még mindig szeretem, és már egy éve ettől forgok, nem tudok normális kapcsolatokat kiépíteni lányokkal, még csak ismerkedni sem tudok velük.. Természetesen visszacsinálni lehetetlen, mert már van másik barátja.. Emellett nincs munkám, a sulit sem fejeztem be, még mindig itthon lakom, és komoly drogproblémáim vannak. Szerencsére az alkoholról leszoktam, de azzal is voltak komoly gondjaim 4-5 évig (ezt ugy kell elképzelni, hogy egy héten kb 4 alkalommal voltam hullarészeg). Körülöttem minden barátomnak épülget az élete, az enyém meg stagnál, kilátástalanság van.. Nem tudom, hogy sikerült-e rákontrázni, mindenesetre nekem ezek a problémáim, szívesen cserélnék veled, mert ezek szerint Te még csak 18 éves vagy, még nem járt el az idő nagyon. Ha annyi idős lennék, mint Te még simán újra tudnám kezdeni, máshogy csinálnék sokmindent.
2010. márc. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

13:19-es vagyok..

Természetesen együtt érzek veled, és hát sok sikert a kilábalásból. Gyógyszer nincs rá, de szerintem ne is keresgélj, mert könnyen találhatsz olyat, ami gyors segítséget hozhat, de aztán nehéz kilépni belőle..

2010. márc. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, csak különleges iskolába járok. Bizonyos szempontból én is cserélnék veled. Vannak barátaid...
2010. márc. 11. 13:24
 4/13 anonim ***** válasza:
A barátaim egy része az a társaság, akiknél a tudatmódosulás történik.. ők nem biztos, hogy a legjobb barátok.. A másik része 100km-re lakik, velük 4-5 hetente találkozok protokoll-beszélgetésekre kocsmákban.. hát.. vannak-e?
2010. márc. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az a legnagyobb szívás, hogy ti uraljátok a helyzetet XD
2010. márc. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

13:29!

Ezt hogy érted? kifejtenéd bővebben?

2010. márc. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mindenki azt csinál, amit akar. Szigorú tény. Attól, hogy a többség felmentéseket gyárt magának arra, hogy gyáván ráragad a régi, gyerekes klisére, még nem változnak a tények. Sok könyv szól erről, amit kezedbe nem vennél, de itt is szomorú tény: fogalmad sincs, mi van bennük, és az elképzelésed is totál téves. Nosza, ismeretvágy elő, perverz módon összeolvasgatni mindenfélét. Ez garantáltan kirobbant, pedig milyen kis ártatlan dolog: olvasgatni... XD
2010. márc. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
13:46-ost még mindig nem értem, és fogalmam sincs, mire utalgat bőszen, de nyilván neki van igaza, mert ő olvasott már egy könyvet, mi pedig nyilvánvalóan analfabéta parasztok vagyunk, akik a földet kapálják egész nap.
2010. márc. 11. 13:50
 9/13 anonim ***** válasza:
Megyek is a könyvtárba, hátha jobb lesz tőle az életem..
2010. márc. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
13:46-os mintha eltévesztette volna a kérdést, vagy legalábbis fogalma sincs miről beszél.
2010. márc. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!