Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kinek melyik szemszín tetszik?

Kinek melyik szemszín tetszik?

Figyelt kérdés

Nekem kék szemem van, úgymond rikít. Sokan mondják, hogy: "de szép kék szemed van" vagy hogy "de világít".

Én nem annyira szeretem, mert nem illik hozzá semmi csak a fekete szemfesték kb.

21/L



2015. szept. 5. 11:25
 1/6 anonim válasza:
Háát...nekem a fekete szem tetszik nekem is fekete a szemem!
2015. szept. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a kék szem nagyon tetszik. És a zöld is (nekem is ilyen zöldesbarna szemem van). A barna szerintem nagyon tömegszín. Persze nagyon szép, de már unalmas...
2015. szept. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokkal kevesebb barna szemű van mint kékszemű, ugyanis ezen az éghajlaton az emberek bőre és szemszíne hajlamos kivilágosodni. De amúgy nekem egyik sem.
2015. szept. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Sokkal kevesebb barna szemű van mint kékszemű"


Hát ja, ha Skandináviából írogatsz, akkor ja. Magyarországon az emberek több mint felének barna szeme van, több mint negyedének zöld (ami általában barnászöldet jelent), a kék szem aránya 20% körül van.


"ezen az éghajlaton az emberek bőre és szemszíne hajlamos kivilágosodni"


A szemszínnek az égvilágon semmi köze nincs az éghajlathoz.


Nekem amúgy a kék és a szürke szem tetszik.

2015. szept. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nekem szürke szemem van, de mindig a barna szemű pasik tetszettek, barátomnak is barna van. A kék szemű pasik soha nem tetszettek, a zöld rendben van, de nemsok zöld szemű pasival talákozom. 22 L
2015. szept. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a kék és a barna szem tetszik. A zöld nem annyira, pedig zöldes szemem van.
2015. szept. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!