èn mièrt nem lehet egy a sok szèp testű làny közül?

Figyelt kérdés

Ne èrtsetek fèlre!...Hàlàs vagyok,hogy egèszsèges lehetek ès hogy a szuleim rendesek velem ès nem bàntalmaznak mint màsokat...Hàlàs vagyok hogy viszonylag jò anyagi körülmènyek közt èlhetek...olyan àtlagos.Hàlàs vagyok Istennek hogy nem vagyok beteg..Hàlàs vagyok neki hogy ebben a testben èlhetek...de valahogy mègsem...

...az arcom viszonylag szèp....de a testemet mintha valaki elàtkozta volna....nem is tudom hogy fejezzem ki magam.

A testem tele van striàkkal mindenhol ott vannak....

(has,kar,làb,derèk)

Ez nagyon sokat elvesz az önbizalmambòl...

mi is az önbizalom?..fogalmam sincs.....làtom az utcàn a velem egykoru lànyokat...akik annyira csinosak...akkor èrzem azt hogy egy nagy semmi vagyok.szèp a bőrük.....legszivesebben meghalnèk....de mègsem....

össze-vissza kavarognak a gondolatok a fejemben...legfőbkèppen mostanàban...ès sokat gondolok arra ha meghalnèk akkor vajon kaphatnèk-e egy szèp testet utàna?Vajon jobb lenne ha itt hagynàm ezt az èletet?Làtom a szèp csinos egèszsèges lànyokat...ès mintha ha csak egy àrnyèka lennèk önmagamnak...pedig nem nèznèk ezt ki belőlem.Mert azèrt adok magamra...hogy legalàbb ruhàban jòl èrezhessem magamat.Ez egy nagyon nagy titkom amit jobb ha nemtud senki...Nem merek ismerkedni sem.Ha közeledik egy fiù akkor hazudok hogy van baràtom..ilyesmi...Hisz hogyan vàrhatnàm el valakitől hogy elfogadjon olyannak amilyen vagyok ha mèg èn sem tudom elfogadni sajàt magamat?...Pedig nem vagyok rossz ember...szeretek segìteni màsokon szeretem meghallgatni a problèmàikat imàdom az àllatokat hiszek Istenben teljes szìvemből.Hàlàs vagyok azèrt amim van ès màsnak nem lehet.Anyuval nemtudom megbeszèlni mert nem èrt meg..csak legyint ès azt mondja,hogy majd minden rendben lesz...ezèrt ìrtam ide...hogy kiadhassam magambòl


2010. márc. 12. 02:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Ha az elátkozott testről beszél, megértelek, én ugyanis ekcémás vagyok, és nyáron, hiába veszek fel rövid ujjú ruhát, ha egyszer látszik a kiütés. Volt is belőle már gondom, strandon, egyebek.

De én úgy próbálom felfogni, hogy ezzel együtt kell élni, s nem kell törődni azokkal az emberekkel, akik csak a külsődet nézik. Ne félj ismerkedni, s ne akarj olyan lenni, aki külsőleg tökéletes, de buta vagy lelketlen. komolyan, ismerek ilyet.

Ha nem hiszel nekem, olvasd el Scott Westerfeld Csúfok című regényét, ami ugyan kitaláció, de sok mindenben az életből merített.

2010. márc. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

[link]


ez majd tutira helyretesz!

2010. márc. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
egyébként pedig a nők 80%ának van striája (növekedés, hizás, fogyás, terhesség), és sok férfi az se tudja mi az. az én pasim sosem tette még szóva pedig a mellemen és a combomon is van. és nagyon jól lehet halványitani aromax mellápolóolajjal, ami csak természetes olajokból van, bármelyik dm-ben megkapod 990ft-ért.
2010. márc. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Nos..tudom,hogy közhely,de van egy pasas,aki pont téged választ,mert ilyen vagy amilyen,és a szép csinibabák meg mind gonoszak és rútak belül!Ezt jobb,ha elhiszed nekem..az a pasi téged olyannak fog látni,amilyen belül vagy,és tűzön vízen keresztül fog menni,ha nem adod magad könnyen,hogy megkaphasson!Ez a szerelmes pasi nem látja a stíráidat,csak a szívedet,és rá sem bír nézni a csúnya lelkű,de kívül szép lányokra,mert süt neki róluk a gonoszság..A pasast neked nem szabad majd először közelengedni magadhoz,hanem húznod kell,amíg lehet...nem hiszed? várj egy ideig,és kb 10 éven belül befut!De addig járj el önismereti csoportba,és próbáld meg elfogadni magadat,szeretni a testedet,és ez fogja hozzád vonzzani ezt az embert!Te sokkal nagyobb kincset kaptál,mint ezek a porcelánbabák!SZIVET!!!
2010. márc. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
83%

Nézd! Amin nem tudsz változtatni, azon hiába keseregsz. Te ezt kaptad, járhattál volna sokkal rosszabbul, és járhattál volna sokkal jobban. lehetsz boldog így is, és lehetsz boldogtalan sokkal szebb testben is. Én nem álltatlak azzal, a külső semmit nem számít, mert ez nem igaz. Ez egy olyan világ, ahol aki szép, könnyebben érvényesül. De hidd el, a szép lányoknak is van bajuk a szépségükből adódóan ép elég. Tudom, szívesen cserélnél velük problémát, de ez nem lehetséges. Mindenki a maga keresztjét hordozza. Kereszt nélküli élet nincs, van aki a kicsi alatt is görnyed, van aki a nagyot is mosolyogva viszi. Te csak azt döntheted el, egész életedet megkeseríted saját magadnak azzal, hogy ezen keseregsz, vagy húzol egyet a válladon, és boldog leszel így is. Én ez utóbbit javaslom neked.



A Jézusba vetett hit reményt ad.

2010. márc. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
HÍát én se vagyok szerencsés, van az a régi mondás hogyha, a férfi 1 fokkal szebb az ördögnél az már jó. Csak az a baj hogy nálam az ördög szebb vagy 20 fokkal :(
2010. márc. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

szia:)

megértelek teljes mértékben, igaz nekem nem ilyen problémám van, de az önbizalmam a 0-án van:(

szóval nem vagy egyedül:)

én érzem az írásodon keresztül, hogy egy nagyon jó ember vagy, egy igazi érték:)

ne keseredj el, mert mint ahogyan írtad is, sokan még nehezebben élnek, van aki éhezik, van aki nyomorog...gondolj erre:)

nyugodtan ismerkedj ettől, mert hidd el, hogy lesz egy olyan srác, aki így fog szeretni, ahogy van, és róla tudni fogod, hogy tuti szívéből szeret:)

jó olvasni, hogy hiszel...maradjon ez a hited meg, mert nagyon sok erőt ad, és ne félj, a jó Isten szeret téged és majd küld neked egy remek srácot, aki szeretni fog és akit te is szeretni fogsz, és minden oké lesz:)

maradj ilyen ember, amilyen van, mert te így vagy értékes...ne törödj a többi szerinted "csinos" lánnyal, ők mind csupa tömeglány...:)

te nem vagy tömeglány, gondolj erre, te szép vagy és belül is nagyon értékes, kedves, aranyos:)

és majd megtalálod azokat az embereket, akik a hozzádvalók és akik meglátják benned azt a sok értéket:)

ne hagyd, hogy a striák befolyásolják az életed:)

ismerkedj, flörtölj, barátkozz:)

és igen is mondd azt magadnak, hogy szép vagy, csinos vagy, értékes vagy, és te vagy a legjobb csaj az országban:)

remélem tudtam segíteni neked egy kicsit:)

sok sikert:)

2010. márc. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mármint fehér striák, vagy vörösek? A barátomnak is szétszakadozott a bőre a gyúrástól, nagy vörös striák éktelenkedtek a karján, most keni a DM-ből vett Bablylove - Mama Pflegeöllel, és szépen múlnak neki.
2010. márc. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

03-14 23:03


Köszönöm szèpen nagyon rendes vagy.Làtom nagyon pozitìvan gondolkodsz...Ez egy remek tulajdonsàg!

és köszi,hogy megpròbàltàl jobb kedvre derìteni :)

2010. márc. 18. 00:04
 10/12 A kérdező kommentje:

03-14 23:51


Fehèr striàim vannak....amennyire tudok pròbàlok küzdeni ellenük....csak hàt annyira nehèz.. :(

a bőrömet is mindìg hòfehèren tartom...mèg nepozni se napozok nyàron..mert ha barnulok mègjobban lehet làtni a striàkat..

2010. márc. 18. 00:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!