Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen fizikumúak azok a...

Milyen fizikumúak azok a szlovákok, akik indok nélkül verik a magyarokat?

Figyelt kérdés
hány kiló, milyen magas, és milyen módszert alkalmaznak hogy elérjék magyar áldozatukat, intelligenciára milyenek harci téren
2010. márc. 13. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Milyen elmés kérdés. ='D

De figyelj, milyen jófej vagyok:

A magyarverő szlovákok mindegyike 213 cm, 162 kg, csoportosan támadnak, késekkel és boxerekkel felfegyverkezve. Általában karral, ritkább esetben viperával érik el magyar áldozatukat. Az intelligenciájuk elég magas, általában 180 felett kezdődik, így harc közben még egy ötödfokú egyenlet megoldóképletével is megaláznak.

Inkább nappal támadnak, de éjszakánként is megfigyelték már őket, amint a Dunán átúszva elkezdték csákánnyal bontani a magyarországi partot. A Sólyomtól félnek, nem is engedik be az efféle állatokat Szlovákiába, hogy beszédet tarthassanak. Emellett a magyarverő szlovákok 95%-a idősebb, mint a saját hazája.

2010. márc. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Áhhh:D:D Kösziiii!!! Ezen valami hihetetlen nagyot nevettem, ilyen egy kérdést:D

Az összes magyarverő szlovák egytől egyig 187 cm magas, 89 kg, kék szemű, 121 az iq-ja, és egytől egyig az aikido módszert használják. A hajuk barna hullámos- ez fontos ismertetőjelük! (És képzeld, mindnek 23 cm a farka:D)

2010. márc. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor szinte hasonló módszert alkalmaznak mint a cigányok.
2010. márc. 13. 13:31
 4/6 A kérdező kommentje:

Jah előző! Csak nem hogy megnézted? :D XDXDXDXD bruhahaaaahh

Azért nem túl rossz válasz homijani! :DD

2010. márc. 13. 13:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Jani? Lány vagyok:D
2010. márc. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem szemely szerint csak jó tapasztalatom van a Szlovákokkal kapcsolatban.Rokonaim is élnek ott.Pasim is volt és talán mert jobb az Emberi értekrendjeik meg mint néhány Magyarnak.Talán ha nem gyűlölködnének az emberek eszre tudnak venni a jó tulajdonságaikat is etnikum és hovatartozás nélkül csupán embernek tekinteni
2019. márc. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!