Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyik volt életed legszörnyűb...

Melyik volt életed legszörnyűbb szakasza?

Figyelt kérdés
Miért? Mennyi ideig tartott? (Hogy) sikerült kilábalni belôle.

2015. szept. 21. 18:17
 1/5 A kérdező kommentje:
?
2015. szept. 21. 18:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a 13milliárd év, amikor még nem éltem.
2015. szept. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nehezedre esne átgörgetni a kérdést, ha már nem tudsz érdemben válaszolni? Te kretén.
2015. szept. 21. 18:22
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Amikor az első munkahelyemen iszonyú sokat kezdtem hibázni, és a végén már annyira kreténnek képzeltem magamat, hogy minden önbizalmam odalett, mindenre alkalmatlannak éreztem magam. Akkor párkapcsolatilag sem voltam éppen "rendben". Volt egy pillanat, amikor legszívesebben a Dunának mentem volna.


2. Azt hittem egy időben, hogy megfertőződtem HIV-vel, és ki kellett várnom az ablakperiódust a tesztig. Két-három hetet töltöttem így el, ráadásul éppen szabadságon, és a családban is történt egyúttal tragédia. Visszagondolva nagyon-nagyon nehéz időszak volt lelkileg. (Ráadásul nem túl sokkal egy szakítás után, de nem onnan való volt a vélt fertőzés.)

2015. szept. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor a barátnőm kidobott 4 hónap után. Pont aznap halt meg a kutyám. Következő nap eltörtem a kezem. Utána pár napra rá az exem összejött az egyik jó barátommal. Tehát egy barátomat is elveszítettem. Fantasztikus egy időszak volt. Sok mindent nem tudtam csinálni a törött kezemmel. Ez a rossz időszakom kb 1-2 hónapig tartott. Az idő segített.
2015. szept. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!