Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Komolyan csak nekem van...

HDorkaa kérdése:

Komolyan csak nekem van akkora állati nagy balszerencsém, hogy mikor beszélgetni akarok, akkor semmivel sem tudok, vagy nincs téma. Bezzeg ha nem akarok beszélgetni vagy 1000-en írnak rám, hívnak fel, vagy kezdenek hozzám beszélni?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani témákat?Amúgy ha valaki esetleg írni akar,az meg teheti, mert szívesen beszélgetek mostanság. :) :D

2015. szept. 23. 21:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Senkivel* Bocsi a helyesírás miatt, de sokszor idiótaságot ad ki a helyesírás javító. :/
2015. szept. 23. 21:27
 2/3 anonim ***** válasza:
Na még egy személy aki ezt az oldalt társkeresésre használja , amúgy nem kéne erre használni mert letíltanak trollkodás vádjával
2015. okt. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem társkeresőnek használom, csak oda írtam, hogy ha akar valaki ír, nem-nem, ennyi, nem azért írtam mert itt akarok barátokat szerezni, vagy valami hasonló.
2016. ápr. 23. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!