Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Olyan semmittev...

Mit csináljak? Olyan semmittevősen telnek a napjaim. Semmi hasznosat, értelmeset nem csinálok.

Figyelt kérdés

Délelőtt iskolában vagyok, délután itthon tanulok(már ha sikerül nekiülni, de akkor is alig várom hogy vége legyen), vagy gépezek, este tv-zek...és ez meg egész nap.

Olyan sablonos, nem érzem hasznosnak magam...


2010. márc. 14. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?:D elmehetnénk erre arra ha gondolod:D
2010. márc. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
18, és lány :D
2010. márc. 14. 20:02
 3/12 anonim ***** válasza:

Azta! Mintha én írtam vna! Szerintem próbáld ki azt először is, h gépezés helyett mondjuk olvasol vagy tornázol egy kicsit. Vagy az esti tévézés helyett mondjuk csinálj egy pizsibulit, hívd meg a bnőidet! Biztos h jól fogtok szórakozni! :)


L/13

2010. márc. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én 18 és fiú:D (elsőválaszoló.:D)
2010. márc. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Van barátom, bocsánat :D
2010. márc. 14. 20:24
 6/12 anonim ***** válasza:
És én céloztam arra hogy legyél a barátnőm,bocsánat?:D beszélgetni csak szabad:D
2010. márc. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Van barátod és nekünk panaszkodsz, hogy unatkozol állandóan? Szerintem a barátoddal is baj lehet, szerintem Ő se olyan jujj de buli személy. Amint látom te meg miatta visszautasítod azokat akik szeretnének felvidítani, esetleg flörtölni.
2010. márc. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A barátommal minden nap suliban találkozok, plusz hétvégén is vagyok vele.

Nem, nem bulizós fajta de arra nem is vágyom hogy hétvégente elmenjünk vhova bulizni, hanem arra hogy a hétköznapjaim változatosabbak legyenek. Sajnos egy kis faluban élek ahol nem sok lehetőség van semmiféle kikapcsolódásra, ahhoz hogy abarátommal-barátnőimmel találkozzak 1 órát kell buszoznom...

2010. márc. 14. 21:48
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem is 1 órát kell utaznom be Pestre, hogy valami elfoglaltságot találjak, és esetlegesen 2 óra múlva megunom és hazajövök, magyarul meg se éri elmenni, de még is megteszem! Jön a tavasz, felpattansz a biciklire és lenyomsz pár km-t! Vagy felkapsz egy plédet meg egy könyvet, napszemcsi fel és kifekszel majd a fűre és olvasol, persze nadrágba és pulcsiba, de attól még üdítő, frissítő hatása van! Ezt persze csak 1 hónap múlva tudod megtenni..

A suliba nincsenek ilyen szakkörök, hogy röpi, kosár, vagy kézműves? Arra is simán elmehetnél!

2010. márc. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát, próbálj verset, novellákat, regényt írni, vagy rajzolj! Lehet, hogy igazi művészlélek vagy. Amúgy én is kis faluban élek, és én ezzel töltöm a délutánjaimat, még pénz se kell hozzá nagyon. :)

Képezd magad.:):)

2010. márc. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!