Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van itt olyan aki szintén...

Van itt olyan aki szintén elképzelt "világokban" él a jelen megélése mellett/helyett?

Figyelt kérdés

Olyan ez mint vmi stratégiai játék a fejemben, futnak párhuzamosan e világ mellett és "játszom" benne. Egyikben pl.egy képzeletbeli országot irányítok :-D

Egy,haverommal beszéltem erről szte ez normális :-) mármint hozzám képest, élénk a képzelőerőm és így élem ki magam


2015. okt. 2. 06:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van képzeletbeli világom úgy hívják, hogy ,,hülyék paradicsoma". Egyébként én vagyok ott a polgármester és az egyetlen értelmes ember a többiek mind hülyék. Hát tömören ennyi. :xD
2015. okt. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Úgye te most hülyéskedsz....


Ha mégsem... Élj a mának, élj abban a világban amiben vagy.

Alapíts egy céget amit kedved szerint írányíthatsz, Na ott a te stratégiai játékod.


Amúgy nálm képzeletbeli barátokkal van tele a gondolataim akik a valósággal eggy időben párhuzamosan és átlátszóan vesznek részt a való világ minden napjaiban.

2015. okt. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én csak álmodni szoktam erről xD

Mármint olyat álmodok, amit szeretnék hogy megtörténjen (lehet hogy nem fog, de akkor is :D ), nem tudom mennyire mondható ez "párhuzamos világnak" :D

2015. okt. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

DE hát mindannyian ilyen világokban élünk!


Van, aki a "saját" életének a rabja, pedig igazából egy sablon reklám életet sokszorosít.

Van, aki "mindent megad a gyerekének", már akit hagy megszületni, de eszébe sem jut, hogy a gyereke azt szeretné-e amit megadnak neki.

Van, aki a szülei felett nem csak hogy ítéletet alkot, de végre is hajtja.


Könnyebb az életünk mellett élni; kitérni, a metszés, vagy legalább az érintkezés helyett.


Talán szükségünk van a képzelt világokra. Esetleg nagyon fájna a valós világ. Nem tudom.

2015. okt. 5. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!