Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vajon miért van az, hogy...

Vajon miért van az, hogy egész nap dolgozom reggeltől estig két felsőfokú végzettséggel a hátam mögött a hét napjából hatot végigrobotolok és még a csekkekre sem elég amit keresek?

Figyelt kérdés
Ha megtudnék spórolni 20ezer forintot miért pont az én kocsimon romlik el olyan dolog 50ezer kmnél ami másnál 200nál sem romlik el? Vajon, mások, hogy tudnak 1milliós nyaralásra gyűjteni, 35milliós autót és 100milliós házat megvenni, fent tartani? Nem ilyenre vágyom csak a titkot szeretném tudni, hogy ne kelljen minden egyes hónapot végigszopnom. 30/F
2010. márc. 18. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezzel nem vagy egyedül.Van aki ugyanezt csinálja és kocsija sincs.
2010. márc. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azzal dolgozom. Különben nekem se lenne.
2010. márc. 18. 22:20
 3/11 anonim ***** válasza:
ez mindig így volt? vagy csak mostanában?
2010. márc. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát az élet nem fenékig tejfel
2010. márc. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez az élet rendje...ha becsületes vagy. De inkább szegény vagyok és "nem félek"...minthogy lopok, csalok, és nem tudok este nyugodtan aludni, várom, hogy mikor törik rám az ajtót!!!
2010. márc. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mert aki rendesen dolgozik azt nem nézik sz.rba se.Itt csak a s.ggnyalóknak meg a besúgóknak van jövője.A tisztességes embernek meg azzal telik el az élete hogy ezeket eltartja.

Gyönyörű nép lett a magyar,mindenki a másikon taposva akar feljebb jutni ahelyett hogy felsegítenénk egymást.

:"(

2010. márc. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A másodiknak üzenem, hogy: mindig. A többieknek meg, hogy igazuk van!
2010. márc. 19. 09:01
 8/11 anonim válasza:
Te legalább megteheted hogy dolgozol látástól -mikulásig én még azt se. A két gyerekem mellett nincs időm egy másodállásra ezért egy keresetből élek,de tudod mit én boldog vagyok mert úgy érzem hogy mindent megtettem .Ne legyél magaddal igazságtalan, nézz bele a tükörbe Te egy becsületes dolgozó ember vagy:-)
2010. márc. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Talán segít, talán nem. A válaszom ennyi: csak figyelj oda jobban arra, ami van. A múlt és a jövő megfoghatatlan. Csak most tudsz tenni bármit is. Figyelembe kell venni persze múlttal és jövővel kapcsolatos dolgok egész sorát, de ne kárhoztasd magad arra, hogy ezek miatt leemeled magad a valóságról, ami csak maga a jelen lehet. Feltűnően sok a kedvezőtlen "véletlen"? Emellett mindenre van ésszerű magyarázat? Vajon az ellenkezőjére is lenne? Mi igazán fontos?
2010. márc. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
ha zavar akkor minek foglalkozol azzal hogy kinek mije van, ha nem foglalkozol másokkal nem hiszem, hogy zavarni fog
2010. márc. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!