Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Baj vagy nem? Illetve, hogyan...

Baj vagy nem? Illetve, hogyan érti / értik?

Figyelt kérdés

Én kilencedikes vagyok :) Szeretek segiteni másokon ,szeretek önkénteskedni . Lelkes személység vagyok tehát ha valamire megkérnek pl. vigyem le a papirt x helyre leviszem . Ez igy megy ötödik osztálytól és akkori oszim monta ,hogy vegyek vissza magamból ne legyek anyira aktiv ... Nem értettem mitért ez alatt ... Most se értem és ez valahogy végig kisért a 4- év alatt többször emlitette de nem magyarázta meg . :/


Most kilencedikben máshol keztem a sulit ... És a mostani oszim is ezt monta ... " hogy túl aktiv vagyok " de egy kicsit többet mondott hozzá tette ,hogy : " fére érthetik mások a viselkedésem diákok illetve tanárok is ... Mindig a rosszra fognak gondolni és ne agy rá okot ,mert ki fognak közösiteni ...."

Amugy már második naptól úgy érzem ,hogy nem tartozok oda . Az öt - nyolc osztályban még otthon éreztem magam. Talán az uj suli miatt ??


Az a kérdésem tulajdonképpen jo vagy nem ha " aktiv vagyok" ? Ha nem akkor ,hogy tudjak rajta változtani, valahogy a személységemhez tartozik ... Ha jo akkor mit tegyek ??



2015. nov. 8. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Olyan legyél, amilyen neked jó. A többi meg ne érdekeljen.

Nem tudom, mit lehetne rajtad félreérteni?

2015. nov. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mostani oszi szerit az hihetik a többiek ,hogy " nyalizni akarok a tanároknak " benem semmi ilyen nincs :) Engemet ilyenek tanitottak ,hogy segitsek másoknak :)
2015. nov. 8. 23:27
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagyon cuki vagy <3

Gondolom lány. Pedig a fiúkat könnyebb félreérteni.

Tudnál írni példát, hogy miben szoktál segíteni magadtól az új helyen?

Sok ember nincs hozzászokva az önzetlenséghez. Látnak mögötte valamit. Mert félnek, vagy mert önzők.

2015. nov. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi <3

A régi suliról többet tudok mondani ott mindig tetem vettem :)) És most nem értem elvettek " minden tehedőmet " és még igy is aktiv vagyok hát ez nem semmi :D Amugy öt - nyolcban a tanároknak segitettem nyomtatni , projektort / szerelni , rámázni a rajzokat mivel képzőművészeti osztályban voltam és a többiek mindig kihuzzták magukat a munka alól ... Volt olyan szület ahol az aszisztesnőnek segitettem illetve az nekem is hasznos volt , mert meghallgatot , tanitott pl. az elsősegéd nyujtásra . :)

De most nyáron bele vágtam az önkéntesi munkába és nagyon megszerettem :) Kultivál fesztiválon , Igen tessék mozzalomnál , Domino " napon " , illetve a 3 Kolozsvári szülereti fesztiválon voltam önkéntes :)

Most amit teszek a suliba az nagyon ulnalmas dolgok pl. bene vagyok a diák tanáncsban illetve a suli önkéntes csapatába és amikot lesz egy annyi ideje anak a tanárnőnek akkot a suli ujságban is segitkezem :)

2015. nov. 8. 23:59
 5/9 anonim válasza:
Lány vagy? :) Mert akkor nagyn édi vagy. ;) Szerintem azért szólnak be neked, mert angyal vagy az ördögök közt.
2015. nov. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen lány vagyok :) Én angyal ?? Ugyan már ... :)
2015. nov. 9. 20:24
 7/9 A kérdező kommentje:
De az a ,hogy túl aktivtás azt még most se értem ... És végik fogja kisérni az életem főleg a suliba :/
2015. nov. 9. 22:38
 8/9 anonim válasza:
Nyugi, én is ilyen vagyok, bár engem inkább áldottak érte, hogy segítség voltam :D Az a baj, hogy mindenki magából indul, és sokan úgy gondolják, hogy azzal, hogy segítesz, elakarsz érni valamit. Hidd el nekem, nem veled van a baj:)
2015. nov. 11. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi <3 Sokar segitettek ezzel ... eddig azt ,hittem velem van a baj ;)
2015. nov. 11. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!