Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Téged mennyire változtatna...

Téged mennyire változtatna meg a sok pénz?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy kapsz valahonnan 120 milliót!

Csak a tied senki másé és azt kezdesz vele amit akarsz.

Mennyire változtatna meg?



2015. nov. 9. 09:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semennyire, ha már van kialakult értékrended. Nekem is volt csóróbb időszakom fiatal koromban, aztán hosszú évek alatt sikerült összeszedni egy nagyobb összeget (megtakarítással, befektetéssel). Ugyan nem 120 milliót, de tízmilliós nagyságrendet. Annyi történt, hogy vettünk egy lakást, a maradékból pedig néha utazgatunk, de az életünk alapvetően nem változott. A lényeg, hogy mivel ott a a tartalék a számlán, kifejezetten nyugodt életünk van, nem kell napi megélhetési problémákkal szembenézni.
2015. nov. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a válaszod. Hasonlóan gondolkozom én is.
2015. nov. 9. 09:42
 3/19 anonim ***** válasza:

120 millio az nem sok, semmi sem valtozna igazabol az eletemben.


Ha mondjuk kapnek 120 milliardot, az mar mas lenne.

2015. nov. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Tudsz küldeni 120000ft-ot? Mert ha nem akkor annyid sincs. Vagyis 1,200,000 ft az már sok neked vagyis ne mond hogy nem sok!
2015. nov. 9. 10:58
 5/19 szántóvető ***** válasza:
biztos hogy megváltoztatna hisz nem a spórolás járna az eszemben állandóan.nyugodtabb életet lehetne élni,emiatt boldogabb is lennék.hát nem gondmentes életre vágyik mindenki? :)
2015. nov. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

És költenél olyan dolgokra amikre nincs szükséged?

Pl: 3 ingatlan, 3 kocsi, 3 számítógép, 3 doboz sör,?

Azért jött létre a kérdés hogy találjak valakit akivel egy ilyen jellegű problémát meg tudok beszélni. Van jelentkező?

2015. nov. 9. 11:11
 7/19 anonim ***** válasza:

"120000ft-ot? Mert ha nem akkor annyid sincs. Vagyis 1,200,000 ft az már sok neked vagyis ne mond hogy nem sok!"


Dontsd mar el hogy szazhuszezer, egymillio ketszazezer vagy szazhuszmillio.. Tudom, ez a sok nulla zavaro, nade megis tudni kellene mirol beszelunk.


Szazhuszmillio az 400e euro, a lakasunk tobbet er. Nem olyan oruletesen nagy osszeg, hogy barmit is megvaltoztasson az eletunkben.


Ezert irtam 120 milliardot, mert az mar szamomra is nagyon sok penz, az mar tuti megvaltoztatna.

2015. nov. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
120 millió biztos nem változtatná meg a személyiségemet. Az arra lenne elég, hogy vegyek egy házat magamnak és a testvéremnek, vegyek egy új autót, szintén a tesómnak is. Feleségül vegyem a menyasszonyomat és elmenjünk valami egzotikus helyre nászútra. Meg szerintem vennék még egy nagy motort. Máris elment a pénznek a jó fele. Vagyis a maradék 60 milliót meg félre raknám, hogy majd az én és a tesóm gyerekei eltudjanak indulni valamiből.
2015. nov. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Megváltoztathatja az embert a pénz?

Milyen irányban?

2015. nov. 9. 12:36
 10/19 anonim ***** válasza:
Megvaltoznak a szokasai, a preferenciai, az elethez valo hozzaallasa....
2015. nov. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!