Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az embert miért mindig a...

Az embert miért mindig a legjobb barátai hagyják el?

Figyelt kérdés
szóval nem is igazán ott hagyás mert továbbra is a barátaim csak ujjabbak barátok jöttek és kicsit kihült a barátságunk
2010. márc. 19. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát figyi, ha annyira legjobb barátok lennének akkor nem "hülne ki" a barátságod velük..
2010. márc. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor ismerszik meg az, hogy ki is az a legjobb barát....
2010. márc. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Újabb, nem ujjabb. Az ujj a kézfejeden van.

Az elhagyást illetően saját magadról beszélsz?

2010. márc. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
igen mert én tényleg semmit nem csináltam hiányoztam 1 napot a suliból és megfordult a világ
2010. márc. 19. 18:44
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem etted meg a kukit.
2010. márc. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

inkább azok hagyjanak a szarba mint a családod!

Ez megvan szervezve! HA nem csalódnánk, akkor elszállni az emberi lét értelme.. De mivel ha már túl sok a jóból elég, ha csak 1 haver hagy ott a fenébe, te máris ismét leszállsz a földre és észleled, hogy az élet nem habostorta! Ennyi.

Míg ha a családod tenné ezt lehet a mostani emberiség létszámát el kéne osztanod kettővel és úgy kapnád meg az eredményét...

Rem érthetően fogalmaztam

2010. márc. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem halsz bele, változnak a dolgok.
2010. márc. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nemis jo barat ezekszerint..

szerintem szokdmeg.. :S

engem az egesz lany baratnom kozositettki akikrol ezek elott a legeslegjobb b.noimnek hittem oket. XD nekem meg elegem lett es elkoltoztunk ( a sulimtol-hazunktol 10-20 oranyira repulogeppel) nem e miatt. :D mert terveztuk regota..

2010. márc. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
azota se foglalkozok veluk..xD
2010. márc. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát én legjobb haverommal minden este dumálok msnen amióta nem megyek suliba (tüdőmben van valami lerakódás és emiatt másfél hete nem megyek suliba) másik két haverral még úgy szintén, és holnap lehet beugranak ketten. Szerintem ők igazi haverok... de nem mindegy, hogy mióta ismeritek egymást, meg hány másik haverotok van. Lehet hogy most még olyan mintha megváltozott volna minden, de szerintem maximum egy hét és minden a "régi" lesz. Gondolj arra, hogy egy nap alatt nem változik meg a világ :D A saját kiegyensúlyozottságod érdekében se add fel, én azt tanácsolom. De ahogy te érzed úgy cselekedj.
2010. márc. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!