Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem merek közeledni?

Miért nem merek közeledni?

Figyelt kérdés
Nem merek közeledni az emberekhez. Azaz, egyszerűen sokszor irtózom attól, hogy idegen emberekkel kelljen beszélnem. Idegenekkel nem is szoktam, ezért kevés barátom is van. Van egy pár, de azok még több évesek, és szeretnék újakat is, de egyszerűen nem megy, nem tudom, mikor mit és hogyan mondjak egy idegennek..általában teljesen zavarban vagyok, és nem csak fiúkkal de lányokkal is. tudom, hogy ez azért van, mert kevés az önbizalmam, de nem tudom hogyan lehetnék végre felszabadultabb. L/15
2010. márc. 20. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi itt így nem tudunk segíteni!PSZICHOLÓGUS!!!!!!
2010. márc. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát hidd el nekem ha az első lépést megteszed utána simán menni fog nekem volt egy ilyen nagyon rövid élet szakaszom de mostmár bárkivel szótértek ill beszélgetek az emberek buták szemetek és bunkók de lehet kezelni őket és gondolom azért félsz mert negatív véleménnyle vagy róluk és félsz hogy megbántanak de nefélj visszavágni soha

első lépésnek pl: biztos jönnek új dolgok és helyzetek az életedben amik alkalmak arra h idegenekkel ismerkedj én sok embert ismeretem meg amikor közép iskolás lettem baromi unalmas volt egyedül buszozni csendben szótlanul szóval az arcokat egy időután megszokod és simán közeledhetsz hozzájuk remélem segítettem valami:):) azért sok szerencsét továbbiakban nem kell egyből orvos változni fogsz hiszen csak 15 vagy

2010. márc. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszotokat! :)

igazából teljesen változó a helyzetem, mert mostanában úgy érzem felszabadultabb vagyok, habár nem az igazi, de azért nem olyan rossz a helyzet. Szóval ez ilyen hetente-kéthetente változik, vannak hullámvölgyek. Azt hiszem, csak kamaszkori-depresszió-féleségről van szó, és remélem elmúlik, de megpróbálok tenni is ellene, megyek helyekre ahol emberek vannak és ismerkedni..hátha sikerül kizökkennem ebből a kisebb [?] gödörből.. pszichológushoz nem fordulnék, azt hiszem megpróbálok egyedül megbirkózni saját magammal.. aztán majd meglátom ha nem megy, meggondolom az orvost.

2010. ápr. 10. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!