Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Beleszerettem egy fiktív...

Beleszerettem egy fiktív személybe. Megszabaduljak?

Figyelt kérdés

Sokszor boldoggá tesz a gondolata, de persze van hogy ürességet érzek. Viszont ha irányt váltanék se kerülhetne el a dolgok rossz oldala. ( Van rá lehetőségem, de idegen számomra "ez a valóság" és a benne való kiteljesedés..) Mi van ha nekem ez jó? Megmaradjak így szerintetek? Vagy kíséreljem meg újra ami eddig soha sem sikerült?

Lehetségesnek tartotok egy ilyen szerelmet?

(Földhözragadt látásmódúak légyszíves kerüljetek.Nagyon szépen kérem hogy próbáljatok komolyan venni.)



2015. dec. 1. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Foldhozragadtsagnak szamit azt mondani, hogy tul sok a szabadidod? A 'kerdesed' egy Coelho-s, OravercznNoras ertelem es cel nelkuli hablaty, amirol azt hiszed hogy fennkolt es 'elvont'. Nem, nem az.
2015. dec. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 TappancsMancs ***** válasza:
Igen meg.
2015. dec. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
maximálisan osztom első véleményét
2015. dec. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nincs sok szabadidőm. Grafikus vagyok, és író is. Rohannak a napjaim.

Nem hiszem magamról hogy fennkölt vagyok. Nem is feltétlenül kell címkét rakni a témára, amin az ember elgondolkodik. Felőlem a szemedben lehetek é lüke, elvon vagy akármi más. De ha így van valószínű nem tudsz egy síkon gondolkodni velem, és így segíteni sem.

Tudni kell még rólam hogy félek az emberektől, és hogy azt hiszen népszerű vagyok köztük ennek ellenére is. Van aki azt állítja szeret engem, ami nagyon furcsán élek meg. Sokáig biztos voltam benne hogy jó ez így ahogy van. Aztán elfáradtam. Nem tudom emellett kellene e kitartanom visszatérve az eddigi megszokásaimhoz, vagy hogy váltsak e irányt. Az utóbbi félek, önmagam meghazudtolása is lehet.

De ha megvádolnátok azzal hogy rossz döntés volt ezt az oldalt választanom megoldásként, azt megértem. Össze vagyok zavarodva, tehetek tévedésből is dolgokat

2015. dec. 1. 13:37
 5/11 A kérdező kommentje:

Muszáj megerősítenem mennyire nevetséges azt állítani rólam hogy sok szabadidőm lenne :)

Valahogy aranyos ez az eltévedt gondolatmenet.

2015. dec. 1. 13:41
 6/11 A kérdező kommentje:
:) "cél nélküli hablaty"...Sok probléma merülhetne ki e megfogalmazás alatt.
2015. dec. 1. 13:47
 7/11 anonim válasza:
Egy eleted van ugy eld, ahogy neked jo :-) Ne masok velemenye erdekeljen.. Ha te jol erzed igy magad, akkor ne valtoztass.. Viszont abba azert gondolj bele, hogy egy kitalalt szemely nem fog megolelni, megpuszilni, es nem lesznek tole gyerekeid..
2015. dec. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ezzel tisztában vagyok, nem is tervezek ilyesmik. Talán csak a kíváncsiság bizonytalanít el, hogy nem tudom mi az ami a legtöbb ember boldoggá teszi. Fajunk túlságosan függ a környezetétől, és ezzel nem is vagyunk egyedül. Most azt kívánom bár ne így lenne :)

Valószínű lassan visszasompolygok képzeletem birodalmába, és továbbra is az alkotásnak szentelem magam.

2015. dec. 1. 14:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Raérsz megszabadulni, ha már megírtad belõle a bestseller képregényt ( mint grafikus és író ) és bekaszáltad az esedékes millákat. :)
2015. dec. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Balázs?
2015. dec. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!