Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy nem röhögök...

Miért van az, hogy nem röhögök a napisz. Ron?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 08:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
mert az, ami
2010. márc. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Én sem mindig. Sőt! Úgy érzem, hogy átlagembereket aláznak meg, akiknek a képein sokszor nincs semmi kivetni való! Csak áláirnak valami hülye kommentet, és attól már azt várják, hogy mindenki nevetni fog rajta!

Van néhány extrém fazon, aki tényleg megérdemli, hogy fent legyen a napixaron, de ők ezt direkt csinálták azzal, hogy hülye képeket töltöttek fel magukról a az iwiw-re vagy a myvip-re. Őket nem sajnálom.

Az is undoritó, hogy egy-két lány barátja feltette a közös szexvideóikat, ahol persze csak a lány arca látszik... :S Pofátlanság hogy még kérésre sem veszik le a képeket, és viccet csinálnak az emailekből is!

2010. márc. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nekem semmi bajom az ilyen oldalakkal. Nem vagyok fent egyiken se, de van ami már tényleg röhejes és van ami egyáltalán nem...
2010. márc. 22. 09:14
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik barátnőm arcát rátették egy nagyon kövér lány meztelen képére!Nagyon kiborult!És nincs mit tenni!!!Biztos vagyok benne hogy a szerkesztők,nyomi,szerencsétlenek és így akarják kompenzálni ezt...
2010. márc. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert a normális ember nem röhög ilyenen! Ahányszor oda talál az utam én mindig inkább kiborulok, mint hogy röhögjek..
2010. márc. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nahát. Én sem röhögök rajta.
2010. márc. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem tudok röhögni rajta. Más ember nyomorán? Ugyan már... Szánalmas egy oldal, beteg emberek gyűjtőhelye. Normális ember nem ilyenekkel foglalkozik.
2010. márc. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Azthittem velem van a baj,ha nem nevetek ezeken,de úgylátszik nem.:)

Szerintem megalázó,ha valakit oda feltesznek,méghozzá olyan embereket is,akiknek semmi extra nincs a képükben :S...

Szerintem a szerkesztők valami szerencsétlenek,másképp nem csináltak volna egy ilyen megalázó oldalt...csak ők ettől jobban érzik magukat.

Csak en azt nem értem,hogy ha már 1x mutatta a fókuszban is a napisz.rt akkor,hogy nem tiltották le?vagy mi volt annak a haszna h ott mutogatták?

2010. márc. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Külföldi szerverről megy.
2010. márc. 23. 20:58
 10/18 anonim ***** válasza:
Mert érzelmileg nulla vagy:) de am csak viccelek.szerintem szánalmas én sem nevetek rajta.
2010. márc. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!