Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi történik velem? Ezt minek...

Jajaén kérdése:

Mi történik velem? Ezt minek lehet mondani?

Figyelt kérdés

Nagyon tömören:

Úgy érzem,semmire kellő vagyok,felesleges élnem, senkiben se bízhatok meg..stb.. Sokszor gondolkozok azon, hogy mi értelme az életemnek, öngyilkosnak kéne lennem... Vagdosom magam, mert úgy érzem ettől, hogy kicsit jobb lesz minden... Stb.....


2015. dec. 12. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? És milyen nemű? A vagdosást sürgősem hagyd abba. Sosem fogom megérteni hogy tudja magát rávenni valaki a fizikai önbántalmazásra.

Én 19/F vagyok, depressziós, lusta, önbizalomhiányos, hadarással küszködő személy, de még egy tűvel se tudnék magamnak ártani, nem hogy késsel.

2015. dec. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi a baj? Mi hiányzik az életedből vagy mi a rossz benne?:(
2015. dec. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
16 és lány amúgy...
2015. dec. 13. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!