Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Segítesz leszoknom? (nem...

Segítesz leszoknom? (nem cigi, drog, szex) (többi lent)

Figyelt kérdés
mostanában sok "izé"-t "cucc"-ot és persze a jó öreg "hogyishívják" -ot használok. le szeretnék szokni erről. azt mondják, hogy ha olvasok, akkor bővül a szókincsem. de szoktam olvasni, és szerintem bővebb egy átlagos 13/F énál.(mert az vagyok). segítsetek leszoknom róla :(
2010. márc. 23. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Nálam is ez van...mindig "izé"-t használok meg "ööö" "jaa" én is sokat olvasok, de semmi...

13/L

Bocs a nem hasznos válaszért. :/ :D

2010. márc. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

én régebben soha nem mondtam azt hogy " hogy is hívják " aztán a barátnőmtől hallotam és azóta nincs megállás , egy fél órát küszködök míg ki mondom anyumnak h csináljon nekem egy teát xd

nem tom :S de elég ragadós ez a "hogy is hívják":D

2010. márc. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

próbálj meg nyugodtan és határozottan, lassan, megfontoltan beszélni:)

erre szoktasd rá magad és akkor jobb lesz:)

sok sikert:)

2010. márc. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:) de nem beszélhetek olyan, izé, na, hogy is híják, jah, igen: tagoltam
2010. márc. 23. 20:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Én elég választékos vagyok, és van, hogy 10 percig gondolkozom, hogy mik a rokonértelmű párjai a sminknek, de nem mondom ki, hogy smink, mert az előző mondatomban már használtam. Még így leírva is fura, hogy egy mondatban többször használtam. Ez sem olyan jó.
2010. márc. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
először amikor írtad h sok cuccot használsz azt hittem a drogokra gondolsz csak nem akarod leírni :D És nézem h Azta! 13 évesen xD Na jó, bocsi az offért, most látom hogy oda is van írva h nem drog. de elég álmos vagyok már :P
2010. ápr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha azt mondanám most neked hogy magyarázzd el egy 4 éves gyereknek(aki még sosem látott ilyen állatot,és nem tudja mi az) mit jelent a medve szó,el tudnád mondani saját szavakkal?Hiába olvasol sokat ha a szavak fogalmával nem vagy tisztába nem fog megmaradni benned,mivel nem értetted meg.Akkor látszik hogy megértettél valamit ha el is tudod mondani magadtol a jelentését,ezert tanul sok gyerek nehezen.Tekints magadra kis gyerekként,aki most tanulja az alapokat,és ha olvasol,vagy massal beszélsz,keresd meg azt a szot amit nem értettél meg,és nézzd meg mit jelent,utana nem fogod elfelejteni,az biztos.Az emberek rengeteg kifejezést,szot használlnak ugy hogy nem is tudják a valodi jelentöségüket,ezert zavarodnak össze.Te tudod mit jelent az a szo például hogy kifejezés?remélem jo példát adtam és megérted,sok sikert.
2010. ápr. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de mindenki azt mondja, h az olvasástól jól kitudjuk fejezni magunkat
2010. ápr. 23. 17:24
 9/9 anonim válasza:
igazad van,az olvasas segit hogy jol kifejezzd onmagad,foleg ha meg is erted mit olvasol,ha nem meg tobb olyan szot olvashatsz ami osszezavar es meggyakoribb lehet az ize es ilyenek
2010. ápr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!