Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudnék gyorsan kilábalni...

Hogy tudnék gyorsan kilábalni egy depresszív állapotból?

Figyelt kérdés

2016-ban fogok érettségizni és nagyon félek az egésztől.Sose bíztam magamban,mindig kevés önbizalmam volt,aminek leginkább a barom apám az oka.Folyamatosan szapul mindig,mert nagy fájdalmára nem vagyok matekos,hanem humán az agyam.( ezt én is sanjnálom).Ahogy ez a világ halad,lassan az lesz,hogy aki nem reálos az nem is ember. Mindegy,nem ez a lényeg.Másfél éve készültem a TELC B2 nyelvvizsgamra és 4.5%-al meghúztak az írásbelin.(a szóbelim 80% lett) tegnapelőtt derültek ki az eredmények és azóta tiszta depresszió vagyok.A hülye apám rögtön elkezdett ordítani,hogy jelentkezzek a januári vizsgára és nem tehettem mást,mert egyébkent fejbe vert.

Borzasztóan érzem magam,kiveszett belőlem minden érdeklődés a külvilág felé.Hogy tudnék ebből kimozdulni.Valamint mennyit kellene még tanulnom,hogy átmenjek a januári írásbeli.Az olvasáson csúsztam el nagyon,meg azon,hogy alig volt időm.



2015. dec. 20. 15:51
 1/3 szántóvető ***** válasza:
ha ennyire elnyomnak akkor később még rosszabb lesz,felnőttként sem állod meg a helyed sehol nulla önbizalommal.
2015. dec. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz a segítséged,most aztán jobban érzem magam
2015. dec. 20. 16:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Anyukád nem véd meg apukáddal szemben? Mert kezdesz abban a korban lenni, amikor már saját magad kellene motiválnod, nem pedig az apukádnak...

Menj egy picit szórakozni barátokkal, hogy feltudj töltődni energiával és jobban fogod érezni magad.

2015. dec. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!