Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az gond ha az tudatosult...

Az gond ha az tudatosult bennem, hogy az életem a szex a drogozás, és a piálás körül forog?

Figyelt kérdés
És az h mindezt én nem érzem rossznak??:D
2010. márc. 24. 13:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%

Nem az gond, hogy tudatosult benned, mert az még jó is lene, mert ha akarnál változtatnál rajta, hanem az hogy ekörül forog az életed. Mikor már a halálos ágyadon fogsz fetrengeni, akkor jössz rá, hogy mennyi mást csinhálhattál volna ezek helyett. Életed csak egy van, használd ki!

De végülis a te életed.

2010. márc. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*lenne
2010. márc. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint, ha ez neked nem okoz problémát, akkor csináld. Ha problémásnak érzed a dolgot, majd akkor úgyis abbahagyod, ha meg akkor sem, akkor majd valamelyik barátod fejenb@sz, és azért veszed vissza.

De, azt tartsd szem előtt, h ezeket a dolgokat, nem jó egyedül csinálni, ezért, társasággal tedd. Biztos eszedbe jut, egy hozzád hasonló felfogású ember, aki képes ebben veled tartani.

A fő, h ne próbálj vele szexuális kapcsolatot létesíteni, mert eltöri a kezed, de a többi rendben van.

2010. márc. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az jó, hogy tudatosult benned! De az már nem, hogy te ezt az egészet még jónak is gondolod!

Nem értem az ilyen embereket! Nekem is adtak egy elég mély betekintést ebbe az életbe... De mégsem lettem ilyen!

2010. márc. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
akk már ketten vagyunk csak nekem ez áldás
2010. márc. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
az hogy tudatosult jó. az hogy nem zavar az ROSSZ!!! gondolj bele, ott állsz majd 30 évesen, totál kileszel és semmid sem lesz. kezdheted az EGÉSZET ELŐRŐL!!! inkább neee!
2010. márc. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tapasztalat??
2010. márc. 24. 22:48
 8/13 anonim ***** válasza:
Elég szánalmas, ha nem érzed rossznak. Szerintem kicsit magadba nézhetnél. Még a szex elmegy, de hogy drog meg pia?
2010. ápr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát ha neked jó, de ezek olyan felszines dolgok...te egy felszines ember vagy:D

Alapvetően neked ezek jó dolgok, a közérzetednek, azért érzed jónak..hátlegyél boldog velük,és lehet h még meg is úszod, ez mért kérdés? :D

2010. ápr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Ez egyáltalán nem gond!!!!

Te egy olyan ember vagy aki mer élni!

Miért csinálnál mást? Ha ehhez van kedved akkor csináld ezt.

Az is igaz, hogy így 30éves korodra kiégsz, (vagy ha kemény drogos vagy akkor hamarabb elpatkolsz :D) de legalább volt jó 30éved :)

2010. ápr. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!